به گزارش مشرق،در ششمین روز از هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون نمایندگان ایران کار خود را در رشته های قایقرانی، شنا، تیر اندازی، بدمینتون، بسکتبال، هندبال، والیبال، دوچرخه سواری و تیروکمان آغاز کردند.

نتایج ملی پوشان ایران تاکنون به شرح زیر است:

برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران در اینچئون + اسامی مدال آوران

(آخرین به روز رسانی ساعت ۱۰:۳۰)

تیراندازی

۵۰ متر تفنگ درازکش:در مرحله مقدماتی مهدی جعفری پویا هفدهم شد، ساسان شهسواری در رده ۲۵ قرار گرفت و حسین باقری جایگاهی بهتر از ۲۸ بدست نیاورد. ایران در امتیازات تیمی این ماده نیز مجموعا هفتم شد.

قایقرانی

روئینگ تک نفره:محسن شادی زمان ۷ دقیقه و ۵ ثانیه و ۶۶ صدم ثانیه را ثبت کرد و در رقابتی نزدیک و فشرده حریف کره ای خود را پشت سر گذاشت و بهمدال طلارسید.

روئینگ تک نفره سبک وزن زنان: سولماز عباسی با ثبت زمان ۸ دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۵۳ صدم ثانیه صاحبمدال برنزشد.

روئینگ دونفره مردان:ایران با ترکیب مجتبی شجاعی و امیر رهنما دیگرمدال برنزایران را بدست آورد.

روئینگ هشت نفره مردان:ایران در رده پنجم قرار گرفت

روئینگ چهار نفره زنان:تیم ایران در رده ششم قرار گرفت.

شنا

۵۰ متر پروانه:مهدی انصاری با زمان ۲۵ ثانیه و ۸۶ صدم ثانیه در رده ۱۶ قرار گرفت. در مجموع ۲۸ نفر در این ماده شرکت کرده بودند.

۱۰۰ متر کرال سینه:احمدرضا جلالی با زمان ۵۲ ثانیه و ۶۹ صدم ثانیه و میرزایی با زمان ۵۳ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه در رده بیستم قرار گرفت.

آرشام میرزایی هم با زمان ۵۳ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه بیست و چهارم شد.

بدمینتون

سروش اسکندری در اولین مسابقه اش برابر سون وان هو از کره جنوبی قرار گرفت که با نتیجه دو بر صفر(۲۱-۸ و ۲۱-۱۰) شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

ثریا آقایی در مرحله یک شانزدهم در مصاف با نوال ساینا از هند ۲ بر صفر مغلوب و حذف شد.

دوچرخه سواری

کایرین:در دور اول محمود پراش در گروه شش نفره پنجم شد. پراش در گروه شانس مجدد نیز در جایگاه سوم قرار گرفت وتوانست به دور دوم راه یابد.

در گروه سوم، محمد دانشور دوم شد و به دور دوم راه یافت.

تیروکمان

کامپوند تیمی و انفرادی:در انفرادی زنان، شبنم سرلک در دور اول حریف مغولستانی را شکست داد و در دور دوم با سکینه قاسم پور، دیگر ملی پوش ایرانی روبرو شد. او موفق شد مقابل قاسم پور هموطن خود نیز پیروز شد.

تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب سکینه قاسم پور، مریم رنجب و شبنم سرلک برابر کره جنوبی با قبول شکست ۲۲۹ بر ۲۲۲ از رسیدن به مرحله پایانی باز ماند. بانوان ایران در حالی برابر کره جنوبی مغلوب شدند که تا امتیاز ۱۱۳ با حریف مساوی بودند.

در کامپوند انفرادی مردان نیز اسماعیل عبادی و امیر کاظم پور به جمع هشت نفر برتر راه یافتند. در مرحله یک شانزدهم عبادی حریف عراقی و کاظم پور حریف ویتنامی را برد.

تیم کامپوند مردان نیز برابر هند شکست خورد و به فینال نرسید.

بسکتبال

تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدارش به مصاف فیلیپین نایب قهرمان آسیا رفت و در این مسابقه دشوار با نتیجه ۶۸ بر ۶۳ حریفش را شکست داد.

در حال به روز رسانی…