به گزارش مشرق،با وجود اینکه مرحله نیمه نهایی مسابقات ووشو بازی های آسیایی سه شنبه شب برگزار شد اما کره ای ها رغبتی برای دیدن این رقابتهای حساس از خود نشان ندادند. حتی حضور ورزشکاران کره ای در چند وزن هم نتوانست آنها را مجاب کند تا خود را به سالن برگزاری مسابقات برسانند تا این رقابتها را از نزدیک نظاره گر باشند.

اندک سروصدایی که از داخل سالن به گوش می رسد هم مربوط به همراهان، هم تیمی ها و مربیان است و تعداد کره ای های حاضر در سالن از دو برابر انگشتان دو دست هم بیشتر نیست تا سالن نوساز برگزاری مسابقات در شبی که سکوهای آن کاملا خالی از تماشاگر است میزبانی مسابقاتی را بر عهده داشته باشد که عموما ورزشکاران آن قهرمانان جهان هستند.

بدون تردید برنامه ریزی ضعیف میزبان و انتخاب مکانی که سالن ووشو در آنجا قرار گرفته است باعثشده تا هیچ استقبالی از آن به عمل نیاید. این سالن در فاصله یک ساعت و چهل و پنج دقیقه ای اینچئون واقع شده و حتی گفته شده که مسیر منتهی به این منطقه به سمت خاک کره شمالی است.

نکته جالب اینکه سالنی که برای ووشو در نظر گرفته اند دقیقا جایی است که خالی از سکنه بوده و تنها در اطراف آن چندین خانه بین راهی دیده می شود. در صورتی که یک علاقمند به ووشو بخواهد از اینچئون خود را به این سالن برساند دست کم باید ۶۵ دلار پرداخت کند و در نظر بگیرید در ساعات پایانی شب بازگشت از این منطقه علاوه بر هزینه دیگر چقدر دشوار خواهد بود. چرا که در اطراف آن ایستگاه اتوبوس، مترو و تاکسی وجود ندارد.

قرار است مسابقات تکواندو بازی های آسیایی نیز در این سالن برگزار شود و در صورتی که مسئولان برگزاری بازی های آسیایی فکری به حال حمل و نقل تماشاگران نکنند بار دیگر شاهد سالن خالی از تماشاگر خواهیم بود. باید دید تکواندو که ورزش اول این کشور به حساب می آید آنقدر برای میزبان بی انگیزه بازی های آسیایی انگیزه ایجاد می کند که پای مردم را به سالن بکشاند؟