به گزارش مشرق، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: ما آماده ایم در تهران پرسپولیس را تحت تاثیر میزان دوندگی، جسارت تیمی و ضدحملات مان قرار دهیم تا مردم از نحوه بازی ما راضی باشند و سود ببرند.

وی ادامه داد: پرسپولیس تیم بزرگی است و شرایط این تیم فرق نمی کند چرا که ما باید بزرگ فکر کنیم تا دست پر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره تاکتیک این تیم برای بازی فردا افزود: تاکتیک تیمی را نمی توانم بگویم اما مقابل استقلال و پرسپولیس بهترین تاکتیک توان بازیکنان و تمرکز آنهاست.

وی درباره بازیکنان مصدوم یا محروم استقلال خوزستان هم افزود: برای بازی فردا مصدوم نداریم اما روح الله سیف الهی دو اخطاره است و نمی تواند برای ما بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درادامه صحبت های خود در مورد روند تیمش اعلام کرد: ما در سه بازی اول با اختلاف یک گل بازنده می شدیم اما ۵ هفته ای است که شکست نخورده ایم و در بازی هایی که به تساوی رسیدیم می توانستیم برنده شویم.

وی در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیس تغییرات زیادی داشته است، عنوان کرد: دو بازی اخیر این تیم را دیده ام و پرسپولیس نسبت به قبل تغییر چندانی نداشته که بخواهیم بترسیم اختلاف صدر جدول با انتهای جدول فقط در تفکرات است یک تیم خیلی راحت می تواند بالا بیاید و جای تیم ها در جدول تغییر پیدا کند. ما فردا برای پیروزی به میدان می آییم و اگر قرار بود مقابل پرسپولیس از قبل بازنده باشیم اصلا به تهران نمی آمدیم.