به گزارش مشرق، کریستیانو رونالدو پس از زدن چهار گل در پیروزی ۵ بر یک شب گذشته(سه شنبه) رئال مادرید بر الچه در هفته پنجم لالیگای اسپانیا در خصوص رابطه اش با آقای خاص گفت: این مسئله ای است که اهمیت ندارد، مهم رئال مادرید است. من مشکلی با این قضیه ندارم و فقط می خواهم به رئال کمک کنم. ترجیح می دهم در مورد چنین مسائلی صحبت نکنم.

ژوزه مورینیو هفته گذشته در اظهارنظری جدید عنوان کرد از زمانی که در سال ۲۰۱۳ سانتیاگوبرنابئو را ترک کرده با ستاره پرتغالی رئال مادرید در تماس نبوده است.

وی درباره گلزنی اش عنوان کرد: پیش از این هم در دو یا سه بازی چهار گل در جریان یک دیدار زده بودم. از هم تیمی هایم تشکر می کنم که در این بازی به گلزنی ام کمک کردند و این گل ها را به پسرم تقدیم می کنم. بازی خیلی خوبی بود. ما کمی بد شروع کردیم ولی در ادامه با دو گل متوالی اوضاع تغییر کرد.

مهاجم ۲۹ ساله کهکشانی ها در خصوص این پرسش که «سنگربان اول رئال باید چه کسی باشد؟» اظهار داشت: نباید همیشه در مورد این موضوع صحبت کنیم. کاسیاس و ناواس بهترین دروازه بان های لیگ هستند. به نظرم این سؤالی خسته کننده است. مهم این است که به پیشرفت مان ادامه بدهیم.