به گزارش مشرق، سعید دقیقی در خصوص پیروزی پیکان مقابل ملوان با گل دقیقه ۹۰ او اظهار داشت: پیکان در این فصل بازیکنان خوبی را جذب کرد و توقع می رفت که نتایج خوبی کسب کند. خود من هم با چشمانی باز تیمم را انتخاب کردم و از همان ابتدا فکر می کردیم نتایج بهتری کسب کنیم. با توجه به امکاناتی که این باشگاه دارد جایگاه خوبی را به دست آوردیم.

وی ادامه داد: به هر حال در ابتدای فصل، زمان برد تا نفرات جدید با تیم آشنا شوند. ما در دو سه بازی گذشته عملکرد بهتری داریم و در بازی با ملوان هم که حساسیت های خاص خود را داشت توانستیم به پیروزی برسیم و امیدوارم جایگاه بهتری کسب کنیم. برد مقابل ملوان هم امید به ما داد و هم جایگاه مان را بهتر کرد.

مهاجم پیکان در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد که پیکان در ۷ هفته ابتدایی نتوانست حتی به یک گل هم برسد تصریح کرد: واقعا این عجیب بود ما ۷ هفته یک گل هم نزدیم به هر حال می توانست معمولی ترین اتفاقات رخ دهد و ما به گل برسیم اما این مسئله غیرقابل باور بود. به گونه ای شده بود که زدن یک گل برای ما بسیار شیرین شده بود. خوشبختانه در هفته هفتم توانستیم به گل برسیم و پس از آن در بازی با ذوب آهن هم عملکرد خوبی داشتیم و در دیدار مقابل ملوان هم به پیروزی رسیدیم. اگر تیمی گل نمی زند همه مجموعه مقصر هستند همانطور که اگر تیمی گل نخورد تمام تیم خوب کار کرده اند. دیگر آن زمان گذشته است که بگوییم فقط یک خط در این موضوع موثر واقع شده است.

مهاجم پیکان در مورد امکانات باشگاه و کادر فنی تیم گفت: از لحاظ امکانات شرایط خوبی داریم. من سابقه یک سال بازی در پیکان را دارم. کادر فنی هم کارنامه خوبی داشته و امسال هم توقع بیشتر از این نیست که بتواند جایگاه خوبی کسب کند که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

دقیقی در مورد اینکه گفته می شود نیم فصل قرار است به استقلال بپیوندد تاکید کرد: صحبت خاصی در این باره ندارم. من پیراهن پیکان را هم اکنون می پوشم و برای این تیم تلاش می کنم و تا زمانی که در این تیم باشم تمرکزم روی موفقیت پیکان است.

مهاجم پیکان در خصوص اینکه درسش به پایان رسیده تصریح کرد: من مهندسی صنایع داشتم و کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت ورزش گرفتم. امیدوارم در ادامه بتوانم در مقاطع بالاتر هم تحصیل کنم و به دانش خود بیفزایم.

وی در مورد اینکه دیدگاه جامعه نسبت به فوتبال منفی شده یادآور شد: اگر ما می خواهیم فوتبالمان پیشرفت کند باید به نکات مثبت هم اشاره کنیم نه اینکه فقط مسائل منفی را نشان دهیم. در همه جا همه جور آدمی دیده می شود. فوتبال یک ورزش خاص است که هواداران زیادی دارد. نباید ذهنیت مردم را نسبت به این رشته منفی کرد. امیدوارم این شرایط بهبود یابد و شاهد نشان دادن نکات مثبت در فوتبال هم باشیم.