گروه ورزشی مشرق، هفدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۴ به میزبانی اینچئون کره جنوبی از ۱۹ سپتامبر(۲۸ شهریور) آغاز شده و تا ۴ اکتبر(۴ مهرماه ۹۳) ادامه دارد و کاروان ورزشی ایران در ۲۲ رشته با ۲۷۶ ورزشکار در این دوره شرکت کرده است.

اسامی مدال آوران ایران
**این جدول پس از کسب هر مدال به روز رسانی می شود**

آخرین بروز رسانی: ساعت ۱۰:۴۵ دوم مهر ۹۳

رتبه ایران تا کنون(روز پنجم):هفتم


ردیف

نام ورزشکار

رشته

مدال

۱

نجمه خدمتی

تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان

طلا

۲

نرجس امامقلی نژاد

تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان

نقره

۳

نجمه خدمتی، نرجس امامقلی نژاد و الهه احمدی

تفنگ بادی ۱۰ متر تیمی بانوان

نقره

۴

سجاد عباسی

ووشو ۷۰ - کیلوگرم مردان

برنز

۵

حمیرا برزگر، نازنین ملایی، مهسا جاور و سولماز عباسی

روئینگ تیمی بانوان

برنز

۶

الهه منصوریان

ووشو ۵۲ - کیلوگرم بانوان

نقره

۷

محسن محمدسیفی

ووشو ۶۵ - کیلوگرم آقایان

طلا

۸

حمیدرضا لادور

ووشو ۷۵ - کیلوگرم آقایان

نقره


جدول توزیع مدال ها

تا کنون(ساعت ۱۰:۴۵ صبح روز پنجم)کاروان چین با ۴۹ طلا، ۲۵ نقره و ۲۳ برنز با اختلاف صدرنشین است و کاروان ورزشی ایران نیز با ۳ طلا و ۴ نقره و ۲ برنز در جایگاههفتمجدول مدال آوران قرار دارد.

**این جدول در پایان هر روز به روز رسانی می شود**

برای مشاهده سایز اصلی روی آن کلیک کنید
/ /

* مسابقات فوتبال از ۲۳ شهریور و واترپلو از ۲۷ شهریور آغاز شده است.

* در مجموع این دوره ۴۳۹ مدال طلا توزیع خواهد شد.

برنامه بازی ها به شرح زیر است:


رشته زمان برگزاری تعداد مدال طلا(مردان و زنان)
۱ شنا ۳۰ شهریور تا اول مهر ۳۸
۲ شیرجه ۷ تا ۱۱ مهر ۱۰
۳ شنای موزون ۲۹ شهریور تا ۲ مهر ۳
۴ واترپلو ۲۷ شهریور تا ۹ مهر ۲
۵ تیراندازی با کمان اول تا ۶ مهر ۸
۶ دوومیدانی ۵ تا ۱۱ مهر ۴۷
۷ بدمینتون ۲۹ شهریور تا ۷ مهر ۷
۸ بیس بال ۳۰ شهریور تا ۶ مهر ۱
۹ سافت بال ۵ تا ۱۰ مهر ۱
۱۰ بسکتبال ۲۹ شهریور تا ۱۱مهر ۲
۱۱ بولینگ اول تا ۱۰ مهر ۱۲
۱۲ بوکس اول تا ۱۱ مهر ۱۳
۱۳ آبهای آرام – اسپرینت ۵ تا ۸ مهر ۱۲
۱۴ اسلالوم یک تا ۱۱ مهر ۴
۱۵ کریکت ۲۹ شهریور تا ۱۱ مهر ۲
۱۶ دوچرخه سواری track ۲۹ شهریور تا ۳ مهر ۱۰
۱۷ جاده ۵ تا ۷ مهر ۴
۱۸ دوچرخه سواری MTB ۸ مهر ۲
۱۹ دوچرخه سواری BMX ۹ مهر ۲
۲۰ سوارکاری ۲۹ شهریور تا ۸ مهر ۶
۲۱ شمشیربازی ۲۹ شهریور تا ۳ مهر ۱۲
۲۲ فوتبال ۲۳ شهریور تا ۱۰ مهر ۲
۲۳ گلف ۳ تا ۶ مهر ۴
۲۴ ژیمناستیک – آرتیستیک ۳۰ شهریور تا ۳ مهر ۱۴
۲۵ ژیمناستیک – ریتمیک ۹ تا ۱۰ مهر ۲
۲۶ ژیمناستیک – ترامپولین ۴ مهر ۲
۲۷ هندبال ۲۹ شهریور تا ۱۰ مهر ۲
۲۸ هاکی ۲۹ شهریور تا ۱۰ مهر ۲
۲۹ جودو ۲۹ شهریور تا اول مهر ۱۶
۳۰ کبدی ۶ تا ۱۱ مهر ۲
۳۱ کاراته ۱۰ تا ۱۲ مهر ۱۳
۳۲ ۵ گانه ۱۰ تا ۱۱ مهر ۴
۳۳ روئینگ ۲۹ شهریور تا ۳۲ مهر ۱۴
۳۴ راگبی ۸ تا ۱۰ مهر ۲
۳۵ بادبانی ۲ تا ۹ مهر ۱۴
۳۶ سپک تاکرا ۲۹ شهریور تا ۱۱ مهر ۶
۳۷ تیراندازی ۲۹ شهریور تا ۵ مهر ۴۴
۳۸ اسکواش ۲۹ شهریور تا ۵ مهر ۴
۳۹ پینگ پنگ ۵ مهر تا ۱۲ مهر ۷
۴۰ تکواندو ۸ تا ۱۱ مهر ۱۶
۴۱ تنیس ۲۹ شهریور تا ۸ مهر ۷
۴۲ سافت تنیس ۷ تا ۱۲ مهر ۷
۴۳ والیبال ۲۹ شهریور تا ۱۱ مهر ۲
۴۴ والیبال ساحلی ۲۹ شهریور تا ۷ مهر ۲
۴۵ وزنه برداری ۲۹ شهریور تا ۴ مهر ۱۵
۴۶ کشتی ۵ تا ۹ مهر ۲۰
۴۷ ووشو ۲۹ شهریور تا ۲ مهر ۱۵
۴۸ سه گانه ۳ تا ۴ مهر ۳

پیش از این با قرعه کشی رشته های تیمی برنامه های آنها مشخص شد. برنامه های رشته های انفرادی نیز به شرح زیر است:(ساعت های اعلام شده به وقت محلی است و ساعت اینچئون ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه جلوتر از ایران است. از ۳۱ شهریور اختلاف ساعت به ۵ ساعت و نیم می رسد.)

* وزنه برداری:

۲۹ شهریور(ساعت ۱۹):دسته ۵۶ کیلوگرم - مجید عسگری

۳۱ شهریور(ساعت ۱۹):دسته ۶۹ کیلوگرم – جابر بهروزی و مرتضی رضاییان

۲ مهر(ساعت ۱۹):دسته ۸۵ کیلوگرم – کیانوش رستمی و رسول تقیان

۴ مهر(ساعت ۱۳):دسته ۱۰۵ کیلوگرم – نواب نصیرشلال و محمدرضا براری

۴ مهر(ساعت ۱۴:۳۰):دسته فوق سنگین – بهادر مولایی و بهداد سلیمی

* کاراته:

کاتا:

پنج شنبه ۱۰ مهرماه - ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰به وقت محلی مسابقات کاتای انفرادی مردان و بانوان برگزار می شود. فینال مسابقات ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۱:۵۰ برگزار می شود.

کومیته:

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۴۰اوزان منهای ۶۷ و منهای ۷۵ مردان و ۶۸ + کیلوگرم بانوان بر گزار می شود و فینال ساعت ۱۶:۴۰ تا ۱۱۷:۱۰ برگزار می شود.

جمعه ۱۱ مهرماه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۵۰وزن منهای ۶۱ کیلوگرم بانوان و منهای ۵۵ کیلوگرم مردان برگزار می شود و فینال این رقابت ها نیز ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۱:۵۰ برگزار می شود. کومیته منهای ۶۸ و ۵۵ کیلو بانوان و منهای ۶۰ کیلوگرم مردان از ساعت ۱۶:۲۰ تا ۱۶:۵۰ برگزار می شود.

شنبه ۱۲ مهرماهکومیته مردان در اوزان منهای ۸۴ و مثبت ۸۴ مردان و منهای ۵۰ کیلوگرم بانوان برگزار می شود و فینال این رقابت ها ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت ۱۳ برگزار می شود.

بوکس:

۲ مهر

ساعت ۱۹ تا ۲۱:۳۰، ۶۰ - کیلو(فروتن گل آرا)

ساعت ۱۴ تا ۱۷،۶۹ - کیلو(امین قاسمی پور) و ۹۱ - کیلو(علی مظاهری)

۳ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷، ۷۵ - کیلو(سجاد محرابی)

۴ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷،۸۱ - کیلو(احسان روزبهانی)

ساعت ۱۹ تا ۲۲،۹۱ + کیلو(جاسم دلاوری)

۷ مهر

ساعت ۱۹ تا ۲۲،
مرحله یک چهارم اوزان ۶۹ - و ۸۱ -

۸ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷:۳۰،مرحله یک چهارم وزن ۹۱ + کیلو

ساعت ۱۹ تا ۲۳،مرحله یک چهارم اوزان ۷۵ - و ۹۱ - کیلو

۱۰ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷،مرحله نیمه نهایی اوزان ۶۰ -، ۶۹ -، ۸۱ - و ۹۱ +

۱۹ تا ۲۲،مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۵ - و ۹۱ - کیلو

۱۱ مهر، فینال

ساعت ۱۵:۰۵ -۶۰ - کیلو

ساعت ۱۵:۵۵ -۶۹ - کیلو

ساعت ۱۶:۲۰ -۷۵ - کیلو

ساعت ۱۶:۵۰ -۸۱ - کیلو

ساعت ۱۷:۱۵ -۹۱ - کیلو

ساعت ۱۷:۴۰ -۹۱ + کیلو

ووشو:

۲۹ شهریور

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ -الهه منصوریان(۵۲ کیلو)

ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۲۰ -شهربانو منصوریان(۶۰ کیلو)

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ -اکبر محمدزاده(۵۶ کیلو)

ساعت ۱۹:۲۰ تا ۱۹:۳۰ -محسن محمدسیفی(۶۵ کیلو)

۳۰ شهریور

ساعت ۱۹ تا ۱۹:۴۰ -سجاد عباسی(۷۰ کیلو)

ساعت ۱۹:۴۰ تا ۲۰:۲۰ -حمیدرضا لادوری(۷۵ کیلو)

۳۱ شهریور

مراحل یک چهارم نهایی ساندای مردان و بانوان برگزار می شود.

اول مهر نیز مرحله نیمه نهایی و همچنین ۲ مهر فینال این مسابقات است.

مسابقات تالو نیز از ۲۹ شهریور آغاز می شود.



شنا:

۳۰ شهریور:

جمال چاوشی فر: ۲۰۰متر کرال پشت

۳۱ شهریور:

جمال چاوشی فر: ۵۰متر کرال پشت

احمدرضا جلالی و مهدی انصاری: ۲۰۰متر مختلط انفرادی

۱ مهر:

آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی: ۵۰متر آزاد

مهدی انصاری و آریا نسیمی شاد: ۲۰۰متر قورباغه

۲ مهر:

مهدی انصاری: ۱۰۰متر پروانه

آریا نسیمی شاد: ۱۰۰متر قورباغه

آرشام میرزایی، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و جمال چاوشی فر: ۴ در ۱۰۰متر آزاد تیمی

۳ مهر:

مهدی انصاری: ۵۰متر پروانه

آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی: ۱۰۰متر آزاد

۴ مهر:

آریا نسیمی شاد و مهدی انصاری: ۵۰متر قورباغه

آرشام میرزایی، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و جمال چاوشی فر

۴ در ۱۰۰متر مختلط تیمی

کشتی آزاد:

۵ مهر:مسابقات اوزان ۵۷(حسن رحیمی) و ۷۰ کیلوگرم(مصطفی حسین خانی) کشتی آزاد(مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰)(۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

۶ مهر:مسابقات اوزان ۶۵(سید احمدمحمدی) و ۹۷ کیلوگرم(رضا یزدانی) کشتی آزاد(مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰)(۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

۷ مهر:مسابقات اوزان ۶۱(مسعود اسماعیل پور)، ۷۴(عزت الله اکبری)، ۸۶(میثم مصطفی جوکار) و ۱۲۵(پرویز هادی) کیلوگرم کشتی آزاد(مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰)(۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

کشتی فرنگی:

۸ مهر:مسابقات اوزان ۵۹(حمید سوریان)، ۷۱(سعید عبدولی)، ۸۰(حبیب الله اخلاقی) و ۹۸(مهدی علیاری) کیلوگرم کشتی فرنگی(مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰)(۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

۹ مهر:مسابقات اوزان ۶۶(امید نوروزی)، ۷۵(هادی علیزاده)، ۸۵(مجتبی کریم فر) و ۱۳۰ کیلوگرم(بشیر باباجان زاده) کشتی فرنگی(مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰)(۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

تکواندو:

مسابقات تکواندو در این رویداد مهم از روز سه شنبه(۸ مهرماه) با مبارزات اوزان ۷۴ - و ۸۷ - کیلوگرم مردان و ۴۹ - کیلوگرم و ۵۳ - کیلوگرم بانوان آغاز می شود.

مسعود حجی زواره در وزن ۷۴ - کیلوگرم(وزن پنجم)، یوسف کرمی در وزن ۸۷ - کیلوگرم(وزن هفتم) مردان و سوسن حاجی پور در وزن ۵۳ - کیلوگرم(وزن سوم) بانوان مبارزات خود را انجام می دهند.

چهارشنبه(۹ مهرماه)، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی در اوزان ۸۰ - کیلوگرم(وزن ششم) و ۸۷ + کیلوگرم(وزن هشتم) مردان، و سمانه شش پری در وزن ۵۷ - کیلوگرم(وزن چهارم) به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

روز سوم، پنجشنبه(۱۰ مهرماه) از تیم مردان تنها بهنام اسبقی در وزن ۶۸ - کیلوگرم(وزن چهارم) به روی شیاپ چانگ می رود و از تیم بانوان کیمیا علیزاده در وزن ۶۲ - کیلوگرم(وزن پنجم) و شکرانه ایزدی در وزن ۶۷ - کیلوگرم(وزن ششم) مبارزات خود را پیگیری می کنند.

در آخرین روز این دوره از رقابتها نیز، جمعه(۱۱ مهرماه) فاطمه روحانی در وزن ۷۳ - کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳ + کیلوگرم(اوزان هفتم و هشتم) به همراه فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸ - کیلوگرم(وزن دوم) رقابتهای خود را در شیاپ چانگ اینچئون، برگزار خواهند کرد.

مسابقات از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ به وقت محلی در بخش مقدمانی پیگیری خواهد شد، رقابتهای نوبت عصر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ دنبال می شود و از ساعت ۱۸ نیز مرحله فینال برگزار خواهد شد.

قایقرانی:

۵ مهر

ساعت ۱۰ -کایاک هزار متر مردان

ساعت ۱۰:۲۰ -کانوی هزار متر مردان

ساعت ۱۰:۴۰ -کانوی دو نفره هزار متر مردان

ساعت ۱۱ -کایاک دو نفره هزار متر مردان

ساعت ۱۱:۴۰ -کایاک تک نفره ۵۰۰ متر بانوان

ساعت ۱۲ -کایاک ۴ نفره هزار متر مردان

ساعت ۱۴:۱۵کایاک تک نفره ۲۰ متر مردان و بانوان

ساعت ۱۴:۲۰ -کانوی تک نفره ۲۰۰ متر مردان

ساعت ۱۴:۴۰ -کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان

ساعت ۱۴:۵۵ -کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان

۶ مهر

ساعت ۱۰ -کایاک تک نفره هزار متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۰:۱۰ -کانوی تک نفره هزار متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۰:۲۰ -کانوی دو نفره هزار متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۰:۴۰ -
کایاک دو نفره هزار متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۰:۵۰ -
کایاک تک نفره ۵۰۰ متر بانوان - نیمه نهایی

ساعت ۱۳ -کایاک ۴ نفره هزار متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۳:۲۰ -کایاک تک نفره ۲۰۰ متر بانوان - نیمه نهایی

ساعت ۱۳:۳۰ -کایاک تک نفره ۲۰۰ متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۳:۳۵ -کانوی تک نفره ۲۰۰ متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۳:۵۰ -کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان - نیمه نهایی

ساعت ۱۴ -کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان - نیمه نهایی

۷ مهر

ساعت ۱۰ -کایاک هزار متر مردان - فینال

ساعت ۱۰:۱۰ -کانوی کایاک هزار متر مردان - فینال

ساعت ۱۰:۴۰ -
کایاک ۵۰۰ متر بانوان - فینال

ساعت ۱۱ -
کایاک دو نفره هزار متر مردان - فینال

ساعت ۱۱:۲۰ -کانوی دو نفره هزار متر مردان - فینال

ساعت ۱۲ -
کایاک ۴ نفره ۵۰۰ متر بانوان - فینال

ساعت ۱۲:۱۵کایاک ۴ نفره هزار متر مردان - فینال

ساعت ۱۴ -کایاک تک نفره ۲۰۰ متر بانوان - فینال

ساعت ۱۴:۰۵ -کایاک تک نفره ۲۰۰ متر مردان - فینال

ساعت ۱۴:۱۰ -کانوی تک نفره ۲۰۰ متر مردان - فینال

ساعت ۱۴:۵۰ -کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان - فینال

ساعت ۱۵ -کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان - فینال

اسلالوم:

۹ مهر

ساعت ۹ -مقدماتی کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان

ساعت ۱۰:۵۸ -کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان - رپه شارژ

ساعت ۱۴ -کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان - یک هشتم

ساعت ۱۵ -کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان - یک چهارم

۱۰ مهر

ساعت ۱۵ - کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان - نیمه نهایی

ساعت ۱۵:۴۰ کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان - برنز

ساعت ۱۶ - کایاک و کانوی تک نفره مردان و بانوان - طلا

روئینگ:

۲۹ شهریور

ساعت ۱۰ -جفت پاروی بانوان

ساعت ۱۰:۱۰ -تک نفره سبک وزن مردان

ساعت ۱۰:۳۰ -دو نفره بانوان

ساعت ۱۰:۴۰ -دو نفره سبک وزن مردان

ساعت ۱۱ -۴ نفره سبک وزن بانوان

ساعت ۱۱:۲۰ -۴ نفره مردان

ساعت ۱۱:۴۰ -تک نفره بانوان

۳۰ شهریور

ساعت ۱۰ -دو نفره مردان

ساعت ۱۰:۲۰- دو نفره سبک وزن بانوان

ساعت ۱۰:۳۰ -تک نفره مردان

ساعت ۱۰:۵۰ -تک نفره سبک وزن بانوان

ساعت ۱۱ -۴ نفره سبک وزن بانوان

ساعت ۱۱:۲۰- ۴ نفره بانوان

ساعت ۱۱:۴۰ -۸ نفره مردان

۳۱ شهریور

ساعت ۱۰ -سبک وزن تک نفره مردان - رپه شارژ

ساعت ۱۰:۲۰ -سبک وزن دو نفره مردان - رپه شارژ

اول مهر

ساعت ۱۰ -دو نفره مردان - رپه شارژ

ساعت ۱۰:۲۰ -تک نفره مردان - رپه شارژ

ساعت ۱۰:۳۰ -۴ نفره سبک وزن مردان - رپه شارژ

ساعت ۱۰:۴۰ -۴ نفره بانوان - رپه شارژ

۲ مهر

ساعت ۱۰ -تک نفره سبک وزن مردان - فینال B

ساعت ۱۰:۱۰ -دو نفره سبک وزن مردان - فینال B

ساعت ۱۰:۲۰ -۴ نفره مردان - فینال B

ساعت ۱۰:۴۰ -جفت پاروی بانوان - فینال A

ساعت ۱۰:۵۵ -تک نفره سبک وزن مردان - فینال A

ساعت ۱۱:۱۰ -دو نفره بانوان - فینال A

ساعت ۱۱:۲۵ -دو نفره سبک وزن مردان - فینال A

ساعت ۱۱:۴۰ -۴ نفره سبک وزن بانوان - فینال A

ساعت ۱۱:۵۵ -۴ نفره مردان - فینال A

ساعت ۱۲:۱۰ -تک نفره بانوان - فینال A

۳ مهر

ساعت ۱۰ -دو نفره مردان - فینال B

ساعت - ۱۰:۱۰ -تک نفره مردان - فینال B

ساعت ۱۰:۲۰ -۴ نفره سبک وزن بانوان - فینال B

ساعت ۱۰:۳۰ -۴ نفره بانوان - فینال B

ساعت ۱۰:۴۵ -
دو نفره مردان - فینال A

ساعت ۱۱ -
دو نفره سبک وزن بانوان - فینال A

ساعت ۱۱:۱۵ -تک نفره مردان - فینال A

ساعت ۱۱:۳۰ -تک نفره سبک وزن بانوان - فینال A

ساعت ۱۱:۴۵ -۴ نفره سبک وزن بانوان - فینال A

ساعت ۱۲ -۴ نفره بانوان - فینال A

ساعت ۱۲:۴۰ -۸ نفره مردان - فینال A

بادبانی

از ۲۴ تا ۳۰ سپتامبر(۲ تا ۸ مهر) مرحله مقدماتی از ساعت ۱۱ آغاز می شود. فینال این مسابقات اول اکتبر خواهد بود. احمد احمدی نماینده ایران است.

تیراندازی:

۲۹ شهریور

ساعت ۸ - ۱۰متر تپانچه بانوان - مقدماتی

ساعت ۹:۳۰ -
۵۰ متر تپانچه بانوان - مقدماتی و تراپ

ساعت ۱۰ -
۱۰ متر تپانچه بانوان - فینال

ساعت ۱۱ -۵۰ متر تپانچه مردان

۳۰ شهریور

ساعت ۹ -۱۰ متر تپانچه مردان

ساعت ۹:۳۰ -تراپ مردان

ساعت ۱۱:۳۰ -۱۰ متر تپانچه مردان - فینال

ساعت ۱۴ -تراپ مردان - فینال

۳۱ شهریور

ساعت ۹ -تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان و ۲۵ متر تپانچه بانوان

ساعت ۱۱:۳۰ -تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان - فینال

ساعت ۱۴:۳۰ -۲۵ متر تپانچه بانوان - فینال

اول مهر:

ساعت ۹ -۱۰ متر تپانچه مردان و ۲۵ متر سرعت

ساعت ۹:۳۰- تراپ بانوان

ساعت ۱۱:۴۵ -۱۰ متر تپانچه مردان - فینال

ساعت ۱۳:۳۰- تراپ بانوان - فینال

۲ مهر

ساعت ۹ -تفنگ ۵۰ متر درازکش بانوان و ۲۵ متر سرعتی مردان

ساعت ۱۴:۳۰- ۲۵ متر سرعتی مردان - فینال

تیراندازی با کمان:

اول مهر

ساعت ۱۰ -مقدماتی ریکرو بانوان و کامپوند مردان

ساعت ۱۴:۳۰ -مقدماتی ریکرو مردان و کامپوند بانوان

۲ مهر

ساعت ۱۰ -
ریکرو مردان و بانوان

۳ مهر

ساعت ۹:۳۰ -کامپوند تیمی مردان و بانوان - یک هشتم

ساعت ۱۰ -کامپوند تیمی مردان و بانوان - یک چهارم

ساعت ۱۰:۴۰ -کامپوند انفرادی مردان و بانوان - یک سی و دوم

ساعت ۱۱:۱۰ -کامپوند انفرادی مردان و بانوان - یک شانزدهم

ساعت ۱۱:۴۰ -کامپوند انفرادی مردان و بانوان - یک هشتم

ساعت ۱۴ -کامپوند تیمی مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۵۰ -کامپوند انفرادی مردان و بانوان

۴ مهر

ساعت ۹:۳۰ریکرو تیمی مردان و بانوان - یک هشتم

ساعت ۱۰ -ریکرو تیمی مردان و بانوان - یک چهارم

ساعت ۱۰:۴۰ -ریکرو انفرادی مردان و بانوان - یک سی و دوم

ساعت ۱۱:۱۰ -ریکرو انفرادی مردان و بانوان - یک شانزدهم

ساعت ۱۱:۴۰- ریکرو انفرادی مردان و بانوان - یک هشتم

ساعت ۱۴ -ریکرو تیمی مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۵۰ریکرو انفرادی مردان و بانوان

۵ مهر

ساعت ۱۰ -کامپوند تیمی بانوان - برنز

ساعت ۱۰:۲۵ -کامپوند تیمی بانوان - طلا

ساعت ۱۰:۵۰ -کامپوند تیمی مردان - برنز

ساعت ۱۱:۱۵ -کامپوند تیمی مردان - طلا

ساعت ۱۴:۳۰ -انفرادی کامپوند مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۳۰- انفرادی کامپوند بانوان - برنز

ساعت ۱۵:۴۴ -انفرادی کامپوند بانوان - طلا

ساعت ۱۵:۵۸ -انفرادی کامپوند مردان - برنز

ساعت ۱۶:۰۲ -
انفرادی کامپوند مردان - طلا

۶ مهر

ساعت ۱۰ -ریکرو تیمی بانوان - برنز

ساعت ۱۰:۲۵ -ریکرو تیمی بانوان - طلا

ساعت ۱۰:۵۰ -ریکرو تیمی مردان - برنز

ساعت ۱۱:۱۵ -ریکرو تیمی مردان - طلا

ساعت ۱۴:۳۰ -ریکرو انفرادی مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۳۰ -
ریکرو انفرادی بانوان - برنز

ساعت ۱۵:۴۴ -ریکرو انفرادی بانوان - طلا

ساعت ۱۵:۵۸ -ریکرو انفرادی مردان - برنز

ساعت ۱۶:۰۲ -ریکرو انفرادی مردان - طلا

جودو:

۲۹ شهریور

احسان بهرامیان در ۶۰ کیلوگرم

مسابقات ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار می شود و فینال نیز ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۳۰ برگزار می شود.

۳۰ شهریور

ملایی در وزن ۷۳ - کیلو و قاسمی نژاد در وزن ۸۱ - کیلو

۳۱ شهریور

محجوب در وزن ۱۰۰ - کیلو و پهلوانی در وزن ۱۰۰ + کیلو

دوومیدانی:

۵ مهر

۱۰۰ متر زنان: مریم طوسی ساعت ۱۸:۳۰

پرش ارتفاع مردان: محمدرضا وظیفه دوست و کیوان قنبرزاده ۱۸:۳۵

پرتاب چکش: کاوه موسی و رضا مقدم ۱۸:۴۵

۱۰۰ متر مردان: حسن تفتیان و رضا قاسمی ساعت ۱۹

پرتاب وزنه زنان: لیلا رجبی ساعت ۲۰:۴۵

۴۰۰ متر مردان: ساعت ۲۱ مهدی زمانی

۶ مهر

پرش طول: محمد ارزنده ساعت ۱۰:۰۵

۷ مهر

۴ در ۴۰۰ متر مردان: ۲۹ سپتامبر تیم ایران

۸ مهر

پرتاب دیسک: احسان حدادی و محمد صمیمی ساعت ۱۸:۴۰

۲۰۰ متر زنان: مریم طوسی ساعت ۱۹:۱۵

۲۰۰ متر مردان: حسن تفتیان ساعت ۱۹:۴۵

بدمینتون:

۲ مهر

انفرادی زنان ساعت ۹ تا ۲۱ ثریا آقایی

۳ مهر

انفرادی مردان: ساعت ۹ تا ۲۱ سروش اسکندری

دوچرخه سواری:

پیست - ۲۹ شهریور

اسپرینت مردان: ۱۶:۱۵ تا ۱۶:۳۵

محمود پراش، محمد دانشور، حسنعلی ورپشتی، فرزین عرب، احسان خادمی و فرشید فارسی نژادیان ملی پوشان ایران در بخش پیست هستند

اومینیوم: محمد رجبلو ساعت ۱۰:۳۵ تا ۱۱

جاده: ۲۷ سپتامبر

ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ حسین ناطقی، بهنام آرین، حمید بیک خورمیزی و علی خادمی

کوهستان - ۹ مهر

۸ تا ۱۱ و ۱۱:۳۰ تا ۱۲

شمشیربازی:

اپه: ۲۰ سپتامبر ساعت ۹ تا ۱۲

علی یعقوبیان، محمد رضایی، سید صادق عابدی

سابر: ۲۱ سپتامبر ساعت ۱۱ تا ۱۲

علی پاکدامن، مجتبی عابدینی، فرزاد باهر و محمد رهبری

تنیس روی میز

۷ مهر

انفرادی مردان وزنان: نوشاد عالمیان، افشین نوروزی ساعت ۱۰ تا ۱۶

ندا شهسواری ۱۰ تا ۱۶

فوتبال:

۲۴ شهریور، ایران - ویتنام، ساعت ۱۷

۲۷ شهریور، ایران - قرقیزستان، ساعت ۱۷

مرحله یک شانزدهم از سوم مهر آغاز می شود.

بسکتبال:

۲ مهر، ایران - تیم اول گروه B، ساعت ۱۴

۳ مهر، ایران - فیلیپین، ساعت ۱۴

والیبال:

۳ مهر، ایران - هنگ کنگ، ساعت ۱۷

۴ مهر، ایران - هند، ساعت ۱۷

۵ مهر، ایران - مالدیو، ساعت ۱۵

کبدی مردان:

۶ مهر، ایران - مالزی، ساعت ۱۶

۸ مهر، ایران - کره جنوبی، ساعت ۱۴

۹ مهر، ایران - ژاپن، ساعت ۱۵

کبدی بانوان:

۶مهر، ایران - ژاپن، ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه

۸ مهر، ایران - چین تایپه، ساعت ۱۰

۹ مهر، ایران - تایلند، ساعت ۱۰

هندبال:

۳۰ شهریور، ایران - هنگ کنگ، ساعت ۱۲

۳۱ شهریور، ایران - کویت، ساعت ۱۰

ساعت های اعلام شده به وقت محلی است و ساعت اینچئون ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه جلوتر از ایران است یعنی ساعت ۱۷ به وقت اینچئون برابر ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت تهران است.