به گزارش مشرق،هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون امروز وارد پنجمین روز برگزاری خود شد و نمایندگان ایران روز پرکار و البته پر مدالی را پیش رو خواهند داشت. ملی پوشان باید در رشته های ووشو، قایقرانی، شنا، شمشیر بازی، ژیمناستیک و تیر اندازی، بدمینتون، بوکس، بسکتبال، هندبال و وزنه برداری به رقابت با حریفان خود پرداختند.

نتایج ملی پوشان ایران تاکنون به شرح زیر است:

برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران در اینچئون + اسامی مدال آوران

این خبر در حال به روز رسانی است…(آخرین به روز رسانی ساعت ۱۰:۴۵)

تیراندازی

تفنگ خفیف درازکش ۵۰ متر زنان:مه لقا جام بزرگ با اختلاف ۰.۴ و کسب امتیاز ۶۰۲.۲ رتبه چهارم را بدست آورد و از کسب مدال بازماند.

در این رشته دینا فرزادخواه سی ویکم شد و الهه احمدی در مکان سی وچهارم قرار گرفت. تیم ایران در مجموع هشتم شد.

قایقرانی

روئینگ تک نفره زنان:در مرحله فینال نازنین رحمانی پس از پاروزنان کره جنوبی، هنگ کنگ و ویتنام با ثبت زمان ۹ دقیقه و ۳۴ ثانیه در رده چهارم قرار گرفت.

روئینگ چهار نفره سبک وزن زنان:تیم ایران با ترکیب سولماز عباسی، حمیرا برزگر، نازنین ملایی و مهسا جاور موفق شد به مدال برنز بازیهای آسیایی دست یابد.

روئینگ چهار نفره مردان:تیم ایران با ترکیب سیاوش سعیدی، خشایار عباس آبادی، مسعود فتحی و صابر نادری با زمان ۶ دقیقه و ۴۲ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه چهارم شد.

روئینگ سبک وزن مردان:در مرحله فینال عاقل حبیبیان در حالی که رقابت بسیار نزدیکی با ملی پوش هند برای مدال برنز داشت، با زمان ۷ دقیقه و ۲۷ ثانیه و ۶۷ صدم ثانیه در رده چهارم قرار گرفت.

شمشیربازی

تیمی اسلحه سابر:ایران با ترکیب مجتبی عابدینی، فرزاد باهرارسباران، علی پاکدامن و محمد رهبری با نتیجه ۴۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید و به جمع چهار تیم برتر رقابت ها راه پیدا کرد تا مدال برنزش را قطعی کرده باشد.

تیم ملی سابر شمشیربازی در مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی با پیروزی مقابل چین فینالیست شد.

شنا

۴ در ۱۰۰ متر مختلط:تیم ایران با ترکیب چاووشی فر، جلالی، انصاری و میرزایی با ثبت زمان ۳ دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۶۵ صدم ثانیه در مجموع نهم شد.

۱۰۰ متر پروانه:مهدی انصاری با ثبت زمان ۵۷ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه در مرحله مقدماتی ششم و در مجموع در رده نوزدهم قرار گرفت و از راهیابی به فینال بازماند.

۱۰۰ متر قورباغه:آریا نسیمی شاد در رقابتهای مقدماتی با زمان ۱ دقیقه و ۲ ثانیه و ۲ صدم ثانیه در بین هشت شرکت کننده، هشتم شد و از راهیابی به فینال بازماند. او در مجموع در رده ۲۴ قرار گرفت.

بدمینتون

ثریا آقایی در اولین مسابقه اش در بازیهای آسیایی موفق شد باتار از مغولستان را دو بر صفر(۲۱-۳ و ۲۱-۵) شکست دهد و به جمع ۳۲ نفر پایانی برسد.

ووشو

ساندا زنان:در وزن ۵۲ - کیلوگرم الهه منصوریان دو بر صفر مقابل " ژانگ لو آن " از چین شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

ساندا مردان:محسن محمدسیفی با نتیجه ۲ بر صفر از سد مبارز قزاقستان گذشت و به نشان ارزشمند طلای بازی های آسیایی اینچئون رسید. سیفی در دوره نیمه نهایی نماینده قدرتمند چین را از پیش رو برداشته بود.

لادور سانداکار وزن ۷۵ - کیلوگرم کشورمان با شکست در فینال چهارمین مدال نقره کاروان ایران در بازی های آسیایی اینچئون را کسب کرد.

جدول توزیع مدال ها

تا کنون(ساعت ۱۰:۴۵ صبح روز پنجم)کاروان چین با ۴۹ طلا، ۲۵ نقره و ۲۳ برنز با اختلاف صدرنشین است و کاروان ورزشی ایران نیز با ۳ طلا و ۴ نقره و ۲ برنز در جایگاههفتمجدول مدال آوران قرار دارد.

**این جدول به روز رسانی می شود**

برای مشاهده سایز اصلی روی آن کلیک کنید
/ /