به گزارش مشرق، رئال مادرید با درخشش کریستیانو رونالدو موفق شد با نتیجه پنج بر یک الچه را در هم بکوبد.

بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال گذشته چهار گل از پنج گل تیمش را به ثمر رساند تا نشان دهد که در شرایط خوبی به سر می برد.

رونالدو پس از پایان دیدار با الچه گفت: بازی خیلی خوبی بود. کمی بد بازی را شروع کردیم، ولی در ادامه بهتر شدیم. با دو گل پی در پی توانستیم از حریف پیش بیافتیم. زدن چهار گل در یک دیدار آسان نیست. باید از هم تیمی هایم تشکر کنم که من را در موقعیت گلزنی قرار دادند. البته من قبلا بازی هایی بوده که توانستم چهار گل به ثمر برسانم. بعضی از بازی ها توپ هاتان وارد دروازه می شود و در بعضی از بازی های دیگر شانس با شما یار نیست. به شخصه دوست دارم به تیمم کمک کنم و رئال مادرید به پیروزی برسد، نه این که من رکوردزنی کنم. حالا پس از این چهار، گل توپ مسابقه را می خواهم به پسرم بدهم.

رونالدو درباره تصمیمات داور در اعلام ضربات پنالتی، گفت: هر دو تصمیم داور برای اعلام ضربه پنالتی درست بود، چرا که مدافع الچه کاملا خطا کرد و ندیدن این صحنه ها کار دشواری بود.

کریستیانو رونالدو درباره گفته ژوزه مورینیو درباره این که با رونالدو رابطه ای ندارد، گفت: این صحبت ها اصلا برایم مهم نیست. چیزی که برایم اهمیت دارد رئال مادرید است. تنها می خواهم به رئال کمک کنم تا به موفقیت برسد. این جور صحبت ها اصلا برایم مهم نیست که وقتم را برای آنها صرف کنم.

مهاجم پرتغالی رئال مادرید در مورد نیمکت نشینی کاسیاس، گفت: نباید در مورد این موضوع زیاد صحبتی شود. ایکر و ناواس هر دو دروازه بان های خوبی هستند. مردم دوست دارند که کاسیاس به میدان برود. مهم این است که ما به پیروزی برسیم، نه این که چه کسی بازی کند.

رونالدو درباره شرایط فیزیکی خود نیز گفت: مصدومیتم کاملا برطرف شده است. هیچ دردی احساس نمی کنم. خیلی خوب در تمرینات تیم شرکت کردم و توانستم مثل بقیه اعضای تیم تمرین کنم. پس از شروع خوب در فصل جدید اعتماد به نفسم بالا رفته و مطمئنم که در آینده بهتر می شوم.

مهاجم رئال مادرید درباره شایعه رفتنش به منچستریونایتد، گفت: شایعات زیادی درباره من منتشر می شود. آینده من در مادرید است و من در اینجا خوشحالم. می خواهم فصل خوبی را با رئال پشت سر بگذارم. در حال حاضر صحبت کردن درباره آینده بی معنی است.