به گزارش مشرق، نصراله سجادی در خصوص اینکه رییس فدراسیون فوتبال از عملکرد وینگادا رضایت داشته و این مربی را تا المپیک ریودوژانیرو در ایران نگه خواهد داشت، عنوان کرد: واقعیت این است که رضایتی از عملکرد تیم امید ندارم که بخواهد در مرحله گروهی حدف شود. در هر صورت مسوولان فدراسیون به عنوان متولیان این رشته پرطرفدار باید پاسخگوی نتایج باشند.

سجادی در مورد عملکرد ورزشکاران ایران در روز سوم اظهار داشت: اولا باید به تیراندازان کشورمان به دلیل روز درخشانی که داشتند تبریک بگویم.

معاون وزیر ورزش عنوان کرد: امروز دیدار تیم ملی هندبال ایران برابر کویت را نیز تماشا کرده و از پیروزی لدت بردم. ضمن اینکه مبارزات قدرتمندانه ووشوکاران نیز باعثشادی بود.

سجادی درخصوص اینکه آیا وزارت ورزش روی مدال طلای تیراندازی حساب کرده بود، گفت: در آینده می توان بهتر در این مورد صحبت کرد ولی می گویم که ما روی موفقیت آنها حساب می کردیم.

این مقام گفت: همواره گفته ام که امیدوارم زحمات تمامی تیم های ورزشی نتیجه بدهد چراکه برای کسب یک مدال خیلی ها شبانه روزکار و تلاش انجام می دهند.

وی در مورد اعتراض احتمالی فدراسیون تیراندازی ایران به فدراسیون جهانی در خصوص مشکلاتی که در اینچئون ایجاد شده است گفت: مدال ها توزیع شده و این اعتراض هیچ سودی نخواهد داشت.

سجادی در پاسخ به اینکه آیا مدال های امروز تیراندازی فشارها را از روی دوش کاروان کم خواهد کرد گفت: از ابتدا نیز ورزش های مدال آور ایران مشخص بودند و بارها اعلام کردم که نباید برای مدال آوری عجله کنیم.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در پایان گفت: نباید شرایط فعلی را با دورره قبلی مقایسه کرد چراکه در هر ورزش اتفاقات بسیار تاثیرگذارند و یقین کنید که همه برای موفقیت تلاش می کنند.