به گزارش مشرق،مسعود حاجی آخوندزاده در مورد عملکرد تیم ملی ایران در بازی های آسیایی، ضمن بیان مطلب فوق گفت: این واقعیت را باید بپذیریم که از جودو دیگر کشورهای جهان عقب هستیم. کشورهای دیگر روی این رشته سرمایه گذاری کرده اند و حالا ثمره آن را می بینند ذر حالی که ما سرمایه گذاری نداشته ایم.

وی اضافه کرد: رقبای ما در آسیا و جهان فرصت های زیادی برای حضور در مسابقات بین المللی دارند و طبیعی است در چنین تورنمنتی قوی تر ظاهر شوند. بهرحال ما نتیجه نگرفتیم. برخی بچه ها ضعیف ظاهر شدند و برخی هم فراتر از انتظار ما کار کردند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چه نتیجه ای را برای مسابقات تیمی پیش بینی می کنید؟، گفت: مشخص نیست که در مسابقات تیمی حاضر شویم یا نه. ما چند ورزشکار آسیب دیده داریم و باید تکلیف آنها مشخص شود و بعد درباره حضور در مسابقات تیمی تصمیم بگیریم.

هفدهمین دوره بازی های آسیایی از ۲۸ شهریور در اینچئون کره جنوبی آغاز شده و تا ۱۲ مهرماه ادامه پیدا می کند. در این دوره از مسابقات ۹۵۰۱ ورزشکار از ۴۵ کشور آسیایی در ۳۶ رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ایران نیز با ۲۸۲ ورزشکار شامل ۲۲۴ ورزشکار مرد و ۵۸ ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.