به گزارش مشرق،نصراله سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص اینکه رییس فدراسیون فوتبال از عملکرد وینگادا رضایت داشته و این مربی را تا المپیک ریودوژانیرو در ایران نگه خواهد داشت، عنوان کرد: واقعیت این است که من رضایتی از عملکرد تیم امید ندارم که بخواهد در مرحله گروهی حدف شود.

وی افزود: در هر صورت مسوولان فدراسیون به عنوان متولیان این رشته پرطرفدار باید پاسخگوی نتایج باشند.

سجادی در مورد عملکرد ورزشکاران ایران در روز سوم بازیهای آسیایی اظهار داشت: اولا باید به تیراندازان کشورمان به دلیل روز درخشانی که داشتند تبریک بگویم.

معاون وزیر ورزش عنوان کرد: امروز دیدار تیم ملی هندبال ایران برابر کویت را نیز تماشا کرده و از پیروزی لدت بردم ضمن اینکه مبارزات قدرتمندانه ووشوکاران نیز باعثشادی بود.

سجادی درخصوص اینکه آیا وزارت ورزش روی مدال طلای تیراندازی حساب کرده بود، گفت: در آینده می توان بهتر در این مورد صحبت کرد ولی می گویم که ما روی موفقیت آنها حساب می کردیم.

این مقام ورزشی گفت: همواره گفته ام که امیدوارم زحمات تمامی تیم های ورزشی نتیجه بدهد چراکه برای کسب یک مدال خیلی ها شبانه روزکار و تلاش انجام می دهند.

وی در مورد اعتراض احتمالی فدراسیون تیراندازی ایران به فدراسیون جهانی در خصوص مشکلاتی که در اینچئون ایجادشده است گفت: مدال ها توزیع شده و این اعتراض هیچ سودی نخواهد داشت.

سجادی در پاسخ به این سوال که آیا مدال های امروز تیراندازی فشارها را از روی دوش کاروان کم خواهد کرد گفت: از ابتدا نیز ورزش های مدال آور ایران مشخص بودند و بارها اعلام کردم که نباید برای مدال آوری عجله کنیم.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در پایان گفت: نباید شرایط فعلی را با دورره قبلی مقایسه کرد چراکه در هر ورزش اتفاقات بسیار تاثیرگذارند و یقین کنید که همه برای موفقیت تلاش می کنند.