به گزارش مشرق، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه درخشان در کنار قرارداد خود چیزی به نام تعهدنامه مضاعف را امضا کرده اظهار کرد: اصلاً چنین چیزی وجود ندارد. اینها حرف های نامربوطی است که از سوی برخی مطبوعات مطرح شده است. چنین تعهدنامه ای نه وجود دارد و نه از درخشان گرفته شده است.

او ادامه داد: این کارها توهین به شخصیت درخشان است. نمی دانم چرا برخی افراد به راحتی به خود اجازه می دهند با وجهه مربی پرسپولیس میان مردم بازی کنند. من از انتشار این گونه خبرها تعجب می کنم. چنین تعهدنامه ای وجود نداشته و نیازی هم نبوده از درخشان گرفته شود. واقعاً برای این مسائل متأسفم.

سیاسی درباره جزئیات قرارداد درخشان با پرسپولیس گفت: این قرارداد کاملاً روتین و متعارف است. اصول اخلاقی به صورت دوطرفه در آن رعایت شده است. خود من در تنظیم آن دخالت داشتم و آنچه عرف بوده را در این قرارداد آورده ایم. تا زمانی که درخشان خوب عمل کند احتیاجی به برکناری او نیست و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. در حال حاضر مشکل پرسپولیس این نیست که حق اخراج یا کناره گیری با باشگاه است یا درخشان.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس تاکید کرد: در حال حاضر باشگاه در آرامش قرار دارد و هیچ حاشیه ای در باشگاه وجود ندارد. محیط باشگاه کاملاً خلوت و معمولی است. سعی می کنیم همه تصمیم گیری ها و اتفاقات به سود پرسپولیس باشد.

او همچنین درباره انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه گفت: در جلسه هفته آینده هیات مدیره در این رابطه تصمیم گیری می شود. فعلاً نام فرد خاصی مطرح نشده و در جلسه پیش رو حتماً این موضوع مطرح و برای انتخاب فرد جدید تصمیم گیری می شود.