به گزارش مشرق، میرشاد ماجدی، درباره محرومیت تعلیقی یک جلسه ای امیر قلعه نویی به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست در دیدار تیم های نفت تهران و استقلال اظهار داشت: چنین چیزی اصلا درست نیست و از طریق معاون حقوقی و کمیته انضباطی باشگاه به این حکم اعتراض خواهیم کرد.

وی افزود: قلعه نویی پس از پایان بازی با نفت و همچنین دیدار مقابل فولاد به سمت داوران رفت و به آنها خسته نباشید گفت. نمی دانم موضوع بازی با نفت در گزارش داور ارائه شده یا ناظر بازی اما به طور قطع به این حکم اعتراض داریم. از «سیدعلی» داور بازی با نفت تهران می توانید، سوال بپرسید که آیا قلعه نویی پس از پایان بازی از الفاظ زشت استفاده کرد یا نه. من خودم هم پس از پایان آن دیدار به داور خسته نباشید گفتم و حالا نمی دانم چطور علیه ما حکم داده اند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال ادامه داد: محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه باید این مسئله را پیگیری کند چون کمیته انضباطی برای خودش حکم داده است. این مسائل جدید است و نمی دانیم چگونه مطرح شده است.

ماجدی در خصوص درگیری در بازی دربی امیدها گفت: در جریان این مسئله نیستم و در رابطه به تیم بزرگسالان حق دارم اظهار نظر کنم. در این رابطه کسانی که مسئولیت دارند، باید صحبت کنند و دخالتی در این مورد نخواهم کرد.