به گزارش مشرق، حسین عبدی مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اعلام این خبر اظهار کرد: من در آکادمی کار کوچکی انجام می دهم و نگاه ویژه ای به تیم های پایه دارم. از قبل بازیکنان تیم امید را می شناختم. در بازی پرسپولیس با استقلال هم به ورزشگاه رفتم تا از نزدیک عملکرد بازیکنان را زیر نظر بگیرم. هدفم این بود تا ببینم بازیکنان در یک مسابقه تحت فشار چگونه کار خواهند کرد.

وی افزود: پس از این بازی، سه بازیکن را به همراه یک دروازه بان به تمرین بزرگسالان دعوت کردیم تا هم انگیزه آنها بالا برود و هم مقاومت مقابل آکادمی ها شکسته شود. این حرکت ادامه خواهد داشت و هر بازیکنی از تیم های پایه خوب باشد، بدون شک به تمرین تیم بزرگسالان دعوت خواهد شد.

مربی پرسپولیس تاکید کرد: امیدوارم برای بازیکن سازی حمایت معقولی از این تفکر شود تا پل ارتباطی بین آکادمی و تیم بزرگسالان جا بیفتد و محکم شود.

عبدی در پایان درباره اینکه آیا به خاطر دربی و پیروزی پرسپولیس در این مسابقه این چهار بازیکن به تمرین بزرگسالان دعوت شده اند، گفت: خیر. من از قبل این بازیکنان را زیر نظر داشتم و حتی زمان مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه، به وی نامه زدم تا آنها به تمرین بزرگسالان بیایند.