به گزارش مشرق، علی کفاشیان در مورد مسئله مدیر تدارکات تیم امید اظهار داشت: سفارت ایران در کره جنوبی به ما کمک می کند و امیدواریم این موضوع حل شود.

وی درباره استفاده از نایب رئیس فدراسیون در تیم امید خاطرنشان کرد: آیت اللهی را برای تقویت سرپرستی تیم امید آوردم.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین با رد شایعه شبگردی بازیکنان تیم امید تاکید کرد: اینکه گفته شده بازیکنان تا ۲ شب در دهکده مسابقات پرسه می زدند را قبول ندارم و افاضلی کاملا بر امور تیم امید اشراف داشت.

کفاشیان در مورد سرمربی تیم امید گفت: از عملکرد وینگادا راضی هستم و او را تا المپیک حفظ خواهیم کرد. تصورم این است که این بار بعد از سال ها به المپیک راه پیدا کنیم.

وی افزود: متاسفانه باشگاه ها همکاری لازم را با تیم امید انجام ندادند و بازیکنان هم این مسابقات را دست کم گرفتند. واقعا در فوتبال ما از محسن مسلمان بهتر هم داریم؟

کفاشیان درباره تیم ملی بزرگسالان گفت: دنبال برنامه ریزی قوی و برگزاری بازی های دوستانه خوب برای تیم ملی هستیم. به کی روش هم تاکید کردیم لیگ را زیر نظر بگیرد.

وی درباره مبلغ قرارداد کی روش تصریح کرد: قرارداد او کادرش همان ۲،۵ میلیون دلار است. برنامه مهم کی روش تغییر نسل فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ است. این بار بر کی روش کاملا مسلط هستیم و او تابع نظر ما است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور ایران در جام ملت های آسیا و قهرمانی در این مسابقات عنوان کرد: ابتدا باید از مرحله گروهی صعود کنیم و بعد از رسیدن به نیمه نهایی می توانیم قضاوت کنیم.

کفاشیان درباره ساعت های اهدایی که کمیته اخلاق فیفا گفته باید بازگردانده شود، گفت: ساعت اهدایی فیفا در فدراسیون است. من نمی دانستم این ساعت ۲۵ هزار دلار قیمت دارد وگرنه همان جا آن را می فروختم! این ساعت مارک دار بود و من معمولا این ساعت ها را به دیگران هدیه می دهم. ساعت خودم ۱۰ دلار می ارزد!