به گزارش مشرق،دیدار دو تیم پدیده مشهد و فولاد مبارکه اصفهان از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هشتم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پدیده مشهد تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا و استفاده از لیزر در دقایق پایانی بازی صورت گرفت. به همین دلیل تیم پدیده مشهد به مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.


*جریمه نقدی و محرومیت برای سرمربی استقلال تهران

دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال تهران از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هشتم روز ۲۰ شهریورماه در تهران برگزار شد و از سوی امیر قلعه نوعی، سرمربی تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر استفاده از الفاظ ناشایست به داوران رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در ادامه حکم کمیته انضباطی برای قلعه نوعی آمده است: گرچه مقررات مربوطه، تنبیهات سختگیرانه ای در مورد رفتارهایی مانند آنچه از سوی وی مشاهده شده است، در نظر می گیرد، با استناد بند یک ماده ۵۷ آیین نامه انضباطی، جلسه محرومیت فوق از تاریخ صدور رای به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق در می آید. در صورتی که در مدت اعلام شده تخلف دیگری مشاهده شود، ضمن اجرای تنبیهات تخلف آخر به این حکم نیز به مرحله اجرا در خواهد آمد. ضمن اینکه جریمه نقدی غیر قابل تعلیق است. بر همین اساس تکرار تخلفات از سوی وی در مسابقات بعدی سبب اعمال محرومیت از همراهی تیم مربوطه خواهد شد.


*جریمه نقدی برای تیم تراکتور سازی تبریز

در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و راه آهن از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هشتم که ۲۱ شهریورماه از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز به داور مسابقه توهین شد. بر همین اساس کمیته انضباطی، باشگاه تراکتورسازی تبریز را به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.