به گزارش مشرق،تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار روز جمعه مقابل ذوب آهن اصفهان در چهارچوب مسابقات هفته دهم لیگ برتر ساعت ۱۷:۳۰ امروز در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.

*خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، کرار جاسم و محمد قاضی به صورت اختصاصی زیر نظر دکتر امین نوروزی تمرین کردند. دکتر نوروزی تمرینات متنوعی جهت آماده سازی این ۴ بازیکن درنظر گرفته بود. قاضی و کرار جاسم زودتر از سایر بازیکنان تمرین را ترک کردند.

*هرایر مگویان، حنیف عمران زاده و یعقوب کریمی غایبان امروز تمرین آبی پوشان بودند و میرشاد ماجدی نیز در تمرین حضور نداشت.

*امیر قلعه نویی با لباس ورزشی وارد زمین شد اما بدون اینکه سمت بازیکنان برود و با آنها صحبت کند روی یکی از نیمکت ها نشست و تا پایان دخالتی در تمرین نداشت. چهره سرمربی استقلال ناراحت و بیشتر مشغول صحبت با رضا رجبی یکی از آنالیزورهای استقلال بود.

*به جای امیرقلعه نویی جواد زرینچه دستیار اول سرمربی استقلال دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.

*پیش از آغاز تمرین، بازیکنان استقلال در خصوص نتایج تیم فوتبال امید در بازی های اینچئون صحبت می کردند و از نتایج ضعیفی که تیم امید گرفته بود ابراز تعجب می کردند.

*میلاد فخرالدینی با خودروی جدید خود در تمرین حاضر شد و بازیکنان به وی بابت خرید این خودرو تبریک گفتند.

*قرار بود تیم استقلال فردا(دوشنبه) در دیدار دوستانه به مصاف نساجی قائمشهر برود اما به دلیل در پیش بودن مسابقات جام حذفی این دیدار لغو شد.

*از تمرین امروز استقلال تنها حدود ۵۰ هوادار استقبال کردند که بیشتر آنها در خصوص شکست های اخیر استقلال و همچنین بحثاقدام غیر اخلاقی مدیر تدارکات تیم امید صحبت می کردند. همچنین بحثهایی هم در مورد زد و خورد در دربی امیدهای سرخابی شکل گرفت.

*بازیکنان استقلال ابتدا چند دقیقه ای دور زمین دویدند و سپس زیر نظر دستیاران قلعه نویی به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند، همچنین دروازه بان های استقلال زیر نظر کریم بوستانی تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشتند.

*در کنار زمین استقلال مسابقه اتومبیل رانی برگزار می شد که سروصدای آن بازیکنان و تماشاگران حاضر در تمرین را کلافه کرده بود.

*برنامه سفر تیم استقلال به اصفهان مشخص شد و بر اساس آن آبی پوشان ساعت ۱۵ پنج شنبه هفته جاری به اصفهان سفر می کنند.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه هفته جاری از هفته دهم لیگ برتر در اصفهان به مصاف تیم ذوب آهن می رود.