به گزارش مشرق،حواشی مربوط به برنامه ۹۰ و اتفاقات پرسپولیس هنوز هم ادامه دارد. بهروز رهبری فرد کاپیتان سابق این تیم در خصوص اختلافات و البته صحبت های مایلی کهن نظرات جالبی دارد.

نظر شما در مورد اختلاف بین هیات مدیره پرسپولیس چیست؟
به وجود آمدن این اختلافات در تیم پرسپولیس جای تاسف دارد. این اختلافات در بین بزرگان باعثشده این تیم نتواند نتایج قابل قبولی را کسب کند. بهتر است در این مواقع وزارت ورزش دخالت کند چرا که تمام این مشکلات باعثمی شود با احساسات هواداران این تیم بازی شود. بدترین اتفاق این بوده که در خانواده پرسپولیس در بین بزرگان دیده می شود و باعثتاسف است که این تیم را با این حال و روز نظاره گر هستیم.

صحبت های مایلی کهن را در برنامه ۹۰ چگونه ارزیابی می کنید؟
مایلی کهن نه مربی و نه همبازی ام بوده که بخواهم درباره این فرد حرفی بزنم، ولی شواهد نشان دهنده این است که مایلی کهن حقایق فوتبال را می گوید. متأسفانه زمانی که شخصی حقایق فوتبال را عنوان می کند به دل بعضی افراد این صحبت ها نمی نشیند. به نظر من مایلی کهن سالم ترین فرد در فوتبال ما است چرا که افراد سالم معمولا از روی صداقت حرف می زنند و به خاطر همین صداقتشان باید خانه نشین باشند. تمام صحبت های این فرد در برنامه ۹۰ این را نشان می داد که ریا نیست و حرف ها از ته قلب گفته می شود. تمام حرف های مایلی کهن را قبول دارم.

و نظر شما در مورد نتایج پرسپولیس چیست؟
دامن زدن به حاشیه ها به ضرر پرسپولیس است. به نظر من بهتر است به مربی جدید فرصت داده شود تا بتواند در هفته های آینده نتایج قابل قبولی را برای تیم رقم بزند. پرسپولیس با هدایت درخشان یک برد و یک تساوی را به دست آورده و می تواند نتایج بهتری را نیز کسب کند.

منبع: روزنامه آرمان روابط عمومی