به گزارش مشرق،تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۸ در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

* اعضای کادر فنی پرسپولیس ۳ ساعت پیش از آغاز تمرین به درفشی فر آمدند.

* حدود ۵۰ هوادار در تمرین امروز حضور داشتند که به تشویق اعضای کادر فنی مشغول شدند.

* حسین ماهینی امروز دو میهمان ویژه در تمرین داشت؛ پدر ماهینی و یکی از اقوامش در تمرین حاضر بودند.

* سرخپوشان تمرین را با دویدن و گرم کردن با توپ پرداختند و پس از آن در سه گروه دویدن های سرعتی و استقامتی را در دستور کار داشتند. در قسمت بعدی بازیکنان در دو گروه و در یک سوم زمین به فوتبال درون تیمی مشغول بودند که در این تمرین خبری از دروازه بان ها نبود.

*دروازه بان های پرسپولیس هنگامی که مشغول تمرین بودند به درخواست یکی از اطرافیان برای لحظاتی پیش آنها رفتند و عکس یادگاری گرفتند.

* حمید علی عسگر و نوری به علت مصدومیت تمرین نکردند و زودتر از بقیه درفشی فر را ترک کردند. همچنین مهدی دغاغله در کلینیک حضور داشت و میثم حسینی هم غایب بود.

* حسین عبدی به علت حضور در دربی امیدها که با پیروزی دو بر یک پرسپولیس همراه بود با تاخیر ۱۵ دقیقه ای در محل تمرین حاضر شد.

* هنگام دویدن و تمرین استقامتی پیام صادقیان که کمی خسته شده بود با شیطنت خاصی پشت محسن بنگر پنهان شد تا قسمتی از تمرین را انجام ندهد که این مسئله باعثخنده حضار شد.

* نادر باقری در قسمتی از تمرین از دروازه بان ها درخواست داشت تا با پا توپ ها را دفع کنند.

* حمید درخشان کاملا بر تمرین امروز مسلط بود و پابه پای بازیکنانش قسمت های مختلف تمرین را انجام می داد و در مواقع لزوم هم به بازیکنان تذکر فنی می داد.

* محمد نوری پیش از خروج از ورزشگاه دقایقی با هواداران و لیدرها صحبت کرد.

* بهروز منتقمی سرپرست باشگاه پرسپولیس ۴۵ دقیقه پس از آغاز تمرین به درفشی فر آمد و پس از خوش بش با سرخپوشان در کنار محمود خوردبین تمرین را تماشا کرد.

* نیلسون برای دقایقی با فرزند یکی از عکاسان مشغول بازی و کشتی گرفتن شد که این موضوع سوژه عکاسان حاضر در درفشی فر شد.

* هنگامی که بازیکنان پرسپولیس در فوتبال درون تیمی موفق به گلزنی می شدند هواداران آنها را تشویق می کردند.