به گزارش مشرق، دکتر امین نوروزی درباره وضعیت پزشکی بازیکنان استقلال گفت: پیش از آغاز فصل به دلیل حضور در «فرصت مطالعاتی علمی - پزشکی» به کشور آمریکا سفر کرده بودم اما در تمام این مدت با اعضای کادر پزشکی و کلینیک باشگاه ارتباط داشتم چرا که باید وضعیت بازیکنان به ویژه ملی پوشان به دقت مورد رصد قرار می گرفت.

وی ادامه داد: استقلال ۴ بازیکن در تیم ملی داشت. خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، امیر حسین صادقی و آندرانیک تیموریان نمایندگان باشگاه استقلال در جام جهانی ۲۰۱۴ بودند. روی این بازیکنان فشار زیادی وارد شده بود و به همین دلیل شرایط سختی داشتند. این نفرات بلافاصله پس از بازگشت تحت نظر اعضای کادر پزشکی باشگاه قرار گرفتند و من نیز پس از بازگشتم هر روز این نفرات را زیر نظر داشتم.

نوروزی با بیان اینکه با حضور در محل تمرینات شخصا شرایط را زیر نظر داشتم، اظهار داشت: بارها گفته ام که سلامت بازیکنان برای ما از هر چیز دیگری مهمتر است. اکنون نیز مطمئن باشید هر زمان که مشخص شود بیک زاده، عمران زاده و حیدری شرایط حضور در میدان را دارند به کادرفنی اعلام خواهیم کرد. به این بازیکنان به دلیل نیازی که تیم ملی داشته، فشار زیادی آمده و به همین دلیل باید با دقت و ظرافت کار را پیش ببریم تا مشکل این نفرات حادتر نشود.

معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره شرایط کرار جاسم گفت: از این بازیکن دوشنبه هفته جاری تست خواهم گرفت تا در صورت آمادگی استقلال را در دیدارهای آینده همراهی کند.

وی درباره اینکه عمران زاده چه زمانی به میادین بازمی گردد گفت: آسیب دیدگی این بازیکن جدی بود و از روز دوشنبه هفته جاری تمرینات اختصاصی را زیر نظر بنده آغاز می کند.

نوروزی تاکید کرد: وضعیت مگویان نیز پس از گرفتن MRI مشخص خواهد شد.

وی در پایان گفت: باید از اعضای کادرپزشکی استقلال و خانم محمدی که در مدت نبودنم در ایران تلاش زیادی برای آماده سازی مصدومان کشیدند، تشکر کنم.