به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان در خصوص شکست تیم فوتبال پدیده مقابل سایپا در هفته نهم لیگ برتر گفت: دیگر واقعاً مانده ام چه بگویم، وضعیت داوری ها برای ما آنقدر اسفبار است که حتی توماس هسلر هم می گفت اینها چرا اینطور قضاوت می کنند؟! باور کنید بازیکنان خارجی ما می گویند جرأت ندارند وارد نبردهای یک به یک بشوند چرا که مطمئن هستند داور به ضررشان سوت خواهد زد. داوران، ما را قلع و قمع می کنند و کسی هم نیست که اعتراض کند. وقتی بازی صفر - صفر است با یک تصمیم اشتباه زندگی یک تیم زیر و رو می شود.

وی در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاد پدیده ای که در هشت بازی ۴ گل خورده بود اما روز گذشته در یک بازی ۴ گل دریافت کرد اظهار داشت: قبول دارم که روز گذشته ساختار دفاعی ما مشکل داشت اما داوران ما را از بازی خارج می کنند و با سوت علیه ما جلوی حرکت تیمی مان را می گیرند و من به این موضوع اعتراض بزرگ دارم چرا که تا دیروز از داوران حمایت می کردم اما دیگر خسته شده ام و هیچ وقت از آنها دفاع نمی کنم. به نظر من داوران مسائل را طور دیگری پیش می برند و آنها باید بدانند که نتایج بازی ها به شرافت کاری ما بسته است و به همین دلیل انتظار داریم که دقت بیشتری داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان اظهار داشت: من اگر ببینم بازیکنی اشتباه می کند او را از ترکیب بیرون می گذارم و باید داوران پر اشتباه را هم کنار بگذارند. لیگ برتر جای آزمایش کردن داوران نیست. دیروز داوری برای ما قضاوت کرد که فقط یک بازی در لیگ برتر قضاوت کرده بود و شاید آقایان چون فکر می کنند ما اهل اعتراض کردن نیستیم و به قوانین احترام می گذاریم اینطور داورانی را برای ما انتخاب می کنند و فکر می کنند صدای ما در نمی آید.

مرزبان خاطرنشان کرد: دو بازی است که در تمام تصمیمات ۶۰ به ۴۰ هم علیه ما سوت زده می شود و باید بپرسم که اگر کسی با مجموعه پدیده مشکل دارد چرا عقده هایش را سر تیم ما خالی می کند؟!

وی ادامه داد: من اسم این تصمیمات را اشتباه نمی گذارم چرا که اشتباه یکبار تکرار می شود و اگر موضوعی دو بار تکرار شد دیگر اشتباه نیست حتی بازیکنان به ما می گویند که چطور بازی کنیم که داوران علیه ما سوت نزنند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص اخراجش در بازی دیروز هم گفت: داور در کنار زمین با کمک هایم درگیر شده بود که من رفتم جو را آرام کنم اما داور به من توهین کرد و من هم جوابش را دادم به این دلیل من را از کنار زمین اخراج کرد.

وی در پایان اظهار داشت: تمام مسائلی که رخ داده را به صورت مکتوب برای کمیته انضباطی فرستاده ایم و حتی فیلم بازی هایمان را به آنها دادیم تا خودشان ببینند چه بلایی سر تیم ما می آید.