به گزارش مشرق، مهدی خواجه وند در مورد رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده مهرداد پولادی و آزاد اعلام شدن این بازیکن گفت: باتوجه قراردادی که در باشگاه پرسپولیس وجود دارد پولادی بازیکن ما محسوب می شود اما ظاهراً در جلسه کمیته انضباطی قراردادی ارائه شده که در باشگاه وجود ندارد!

وی ادامه داد: در قراردادی که در باشگاه وجود دارد تأکید شده که هیچ متممی خارج از قرارداد معتبر نیست.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: کسی از وجود قراردادی جدید خبر نداشت و فکر می کنم جز قراردادی که در سازمان لیگ ثبت شده قرارداد دیگری معتبر نیست.

خواجه وند در واکنش به این مسئله که شنیده می شود مهرداد پولادی می خواسته یک میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس کمک کند ولی از این تیم جدا شود، اظهار داشت: این موضوع را از شما می شنوم و فکر نمی کنم چنین چیزی صحت داشته باشد.

وی ادامه داد: هنوز این حکم به باشگاه ابلاغ نشده است. زمانی که حکم پولادی به ما ابلاغ شود امکان دارد به این حکم نزد کمیته استیناف اعتراض کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چه کسی رئیس کمیته انضباطی این باشگاه است، عنوان کرد: چون کمیته انضباطی زیر مجموعه بخش حقوقی باشگاه محسوب می شود و من هم مدیر بخش حقوقی هستم فعلاً مسئولیت کمیته انضباطی باشگاه برعهده من است.

خواجه وند در واکنش به صحبت های علیپور که اعلام کرده پرسپولیس و دیگر متخلفان سقف بودجه در فصل نقل و انتقالات نیم فصل محدودیت خواهند داشت، گفت: من از جزئیات بوجه و اینکه چه مقدار هزینه شده اطلاعی ندارم اما حتماً سعی می کنیم قوانین را رعایت و طبق قانون حرکت کنیم.