به گزارش مشرق، محمد رضا خلعتبری، درباره تساوی تیم سپاهان با صبا، اظهارکرد: تیم ما از هر نظر برتر از صبای قم بود و روی یک اشتباه یک گل بچه گانه از صبا خوردیم. در این بازی فرصت های متعددی داشتیم که با بد شانسی تبدیل به گل نشد. البته خوشحالم که در دقایق پایانی پریرا موفق به گلزنی شد تا حد اقل در خانه بازنده نباشیم.

وی افزود: در این بازی خود من چند موقعیت خوب گلزنی داشتم که شانس یارم نبود و فرصت ها از دست رفت. در بازی های بعدی باید دقت بیشتری کنم تا بتوانم دروازه حریفان را باز کنم. سپاهان تیم بزرگی است که در هر شرایطی که باشد تیم ها مقابل از آن هراس دارند.

مهاجم سپاهان تصریح کرد: از هواداران تشکر می کنم که در این بازی به خوبی سپاهان را تشویق کردند. در تمام بازی ها باید اینگونه باشد تا سپاهان پیروز میدان باشد.

خلعتبری با بیان اینکه تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده است، افزود: فاصله امتیازی سپاهان تا صدر جدول فقط ۴ امتیاز است که فاصله کمی است و به راحتی می شود جبران کرد. همان طور که ما در برخی بازی ها امتیاز از دست می دهیم مطمئن باشید که دیگر رقبا نیز امتیاز از دست خواهند داد. هر چند که صدر نشینی در هفته های ابتدایی چندان اهمیتی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: نباید بی جهت امتیاز از دست بدهیم. سپاهان تیم روزهای سخت است که از کادر فنی خوبی سود می برد. فرکی تا کنون به خوبی با بچه ها کار کرده و به تیم آرامش خاصی داده است. امیدوارم به زودی صدر نشین شویم.