به گزارش مشرق،حسین رضازاده در خصوص آخرین وضعیت وزنه برداران گفت: وضعیت ملی پوشان خوب است. امروز مجید عسگری کار را آغاز می کند و امیدوارم بتواند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد، ضمن اینکه وزنه برداران چین و ویتنام از حریفان اصلی او محسوب می شوند.

وی ادامه داد: پس از چندین دوره است که در سبک وزن، وزنه بردار اعزام کردیم و حریفان اصلی از عنوان دارهای جهان و المپیک لندن محسوب می شوند. مجید در صورتی که بتواند وزنه های تمرینی خود را به ثبت برساند، به رفتن او روی سکو امیدوار هستیم.

رضازاده در مورد اینکه به نظر می رسد از حالا باید مدال های طلا را برای دسته های ۸۵ و فوق سنگین در نظر گرفت؛ گفت: درست است. امیدوارم این امر محقق شود تا پس از انقلاب بتوانیم برای اولین بار در وزنه برداری دو مدال کسب کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت بهادر مولایی گفت: بهادر نسبت به گذشته بهتر است، ان شالله بتواند او وزنه های خوبی را بزند تا پس از بهداد مدال نقره به بهادر برسد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در مورد وضعیت نواب نصیرشلال و انتقاداتی که وی نسبت به عملکرد مسئولان ورزش داشت، گفت: نواب با مصدومیت محمدرضا براری در وزن ۱۰۵ کیلوگرم به تنهایی در این دسته شرکت خواهد کرد و دیگر شاهد حضور وزنه بردار ایرانی دیگری در این دسته نخواهیم بود. در مورد انتقادات نیز باید بگویم که نواب نسبت به عدم پرداخت پاداش المپیک اعتراض داشت که این موضوع نیز در جلسه اخیر تقدیر از قهرمانان برطرف شد.

وی در مورد مسابقات قهرمانی جهان گفت: پس از بازی های آسیایی در تهران اردوی خود را برای مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۴ قزاقستان آغاز می کنیم.

رضازاده در پایان گفت: برنامه ریزی برای مدال طلاست اما در صورتی که خود وزنه برداران پس از قطعی شدن مدال طلا، خودشان بخواهند می توانند به رکوردهای جهان حمله کنند. البته بهداد به طور غیررسمی رکورد جهان را ارتقا داد و این فرصت را دارد تا در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ این رکورد را به نام خود ثبت کند.