به گزارش مشرق، محمود خوردبین در مورد برتری ۲ بر یک پرسپولیس مقابل راه آهن در هفته نهم لیگ برتر گفت: گرفتن ۳ امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم بود که خوشبختانه به این هدف رسیدیم. پرسپولیس در نیمه اول بسیار زیبا بازی کرد ولی در نیمه دوم راه آهن بهتر از ما بود. پرسپولیس مشکل بدنی دارد و کادر فنی در تلاش است هر چه زودتر بازیکنان را از لحاظ بدنی به شرایط ایده آل برساند.

او در مورد اینکه هنوز برخی از تماشاگران و هواداران پرسپولیس از انتخاب درخشان ناراضی هستند تاکید کرد: به این مربی باید فرصت داد همانطور که به علی دایی فرصت دادند. هواداران پرسپولیس باید صبور باشند و از کادر فنی و بازیکنان حمایت کنند. در حال حاضر اعضای کادر فنی کارشان را به خوبی انجام می دهند و باید بگویم که درخشان از لحاظ فنی مربی سطح بالایی است.

خوردبین در مورد شایعه حضور زلاتکو کرانچار در پرسپولیس اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و حضور کرانچار در پرسپولیس فقط در حد شایعه است. باشگاه با حمید درخشان قرارداد رسمی امضا کرده و این مربی کارش را در پرسپولیس ادامه می دهد. درخشان در دوران بازیگری فوتبالیست خوبی بود و در دوران مربیگری هم می تواند موفق باشد.

سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم امسال می تواند مدعی جدی قهرمانی باشد گفت: اگر در تمام بازی ها مثل نیمه اول بازی با راه آهن باشیم قطعا مدعی جدی قهرمانی خواهیم بود. آرامش تا حدودی در تیم ایجاد شده ولی نیاز به آرامش کامل داریم تا در آینده نتایج بهتری بگیریم.