به گزارش مشرق،ستار همدانی پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل فولاد خوزستان گفت: نیمه اول موقعیت هایی خوبی داشتیم و می توانستیم به گل برسیم اما در نیمه دوم قبول دارم که بازی را بد شروع کردیم و فولاد بهتر از ما بود.

وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که به دلیل مصدومیت چند بازیکن مان ترکیب مان ناقص بود و غیبت چند بازیکن اصلی دست ما را خالی کرده بود. امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان مصدوم بهتر از این بازی کنیم اما در بازی با فولاد مستحق شکست نبودیم. می توانیم بهتر از این بازی کنیم و در خصوص شکست مقابل فولاد نیز باید بگویم تیمی که گل نزند در نهایت شکست می خورد.

مربی استقلال در باره اینکه این تیم در بازی های بزرگ دچار مشکل می شود، گفت: چنین چیزی نیست. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما برنامه ریزی های هر بازی را تغییر می دهیم. مقابل تیم هایی که شکست خوردیم شرایط خوبی نداشتیم و بسیاری از بازیکنان در اختیارمان نبودند. خسرو حیدری، کرار جاسم، حنیف عمران زاده و… بازیکنانی هستند که هر کدام می توانند در تیم هایی یک قدرت محسوب شوند و طبیعتا غیبت آنها در روند تیمی ما تاثیرگذار است. به این فکر می کنیم که با اضافه شدن آنها قدرت تیمی مان را بالاتر ببریم.

همدانی با اشاره به برخی حاشیه ها که برای استقلال به وجود می آید، اظهار داشت: برخی دوستان هستند که در کار ما شیطنت می کنند اما در آینده خواهید دید که استقلال از این حاشیه ها عبور می کند و شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.

وی درباره اینکه مصاحبه برخی مربیان و بازیکنان علیه یکدیگر باعثایجاد حاشیه ها می شود، گفت: قبول دارم که این مسائل خوب نیست اما وقتی افراد غریبه وارد خانواده فوتبال می شوند اتحاد را از بین می برند. بزرگترهای فوتبال باید کمک کنند تا احترام ها حفظ شود و این مسائل به فوتبال ما رخنه نکند.

مربی استقلال درباره اینکه آیا قبول دارد مشکل تیم امید این بوده که بازیکنان به جای تمرین کردن به مدل موی خود فکر می کردند، عنوان کرد: ما نمی توانیم تمام مشکلاتمان را به تیم امید ارتباط دهیم. در بسیاری از نقاط مشکل فرهنگی داریم که این نشات گرفته از آموزش های ماست.

همدانی یادآور شد: باید در پایه ها اصولی و با مدیریت خوبی عمل کنیم چرا که هرگونه کودکان مان را تربیت کنیم همانگونه آنها بزرگ خواهند شد. متاسفانه فوتبال ما بی در و پیکر است و افراد غیرفوتبالی وارد فوتبال شدند و فوتبالی ها بیرون ماندند. باید نظارت بیشتری روی فوتبالمان داشته باشیم تا مشکلاتمان حل شود.