به گزارش مشرق،محمد قاضی پس از شکست یک بر صفر مقابل فولاد گفت: در یک صحنه توپ به دست بازیکن حریف خورد و داور باید برای ما پنالتی می گرفت و جالب اینکه اگر این صحنه در محوطه جریمه ما رخ می داد داور برای حریف پنالتی می گرفت.

وی ادامه داد: خوب بازی کردیم اما روی یک ضربه ایستگاهی و از یک موقعیت نصفه و نیمه گل خوردیم.

قاضی در خصوص اینکه درست است که با سخت شدن بازی ها، استقلال به مشکل خورده است، گفت: اصلاً به این موضوع اعتقاد ندارم. روان و خوب بازی کردیم اما با بدشانسی یک گل ساده خوردیم، تمام دقایق توپ در اختیار ما بود و مطمئن باشید هفته های آینده به اهدافی که مد نظر داریم خواهیم رسید. فوتبال همین است و یک روز می بریم و یک روز هم می بازیم. همین که هواداران تشویقمان کردند نشان می دهد که آنها فوتبال را می فهمند و متوجه شدند که ما با تمام توان فوتبال بازی کردیم و ما نیز برای بازی های بعدی روی نقاط ضعف خود کار کرده و آنها را برطرف خواهیم کرد.

قاضی در مورد عملکردش در این دیدار گفت: من نباید در خصوص عملکردم در این دیدار صحبت کنم.

مهاجم استقلال در مورد این اظهار نظر افجه ای که مشکل مالی استقلالی ها طبق روال حل خواهد شد، آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: خیر! البته پرداختی داشته ایم اما باید ببینیم روال را چگونه تعریف کرده اند.

وی در مورد اینکه برای حل مشکل مالی اش به باشگاه استقلال رفته است، یادآور شد: درست است، به باشگاه رفتم و گفتند مشکلت را حل می کنیم.

وی در پایان در مورد اینکه قرار است به خاطر تعدیل بودجه استقلال از قرارداد بازیکنان این تیم کسر شود، گفت: دلیلی ندارد قراردادهای ما کسر شود و این موضوع بی معنی است، ما اول فصل قرار داد امضاء کردیم و باز هم اعلام می کنم که نباید از قراردادهایمان کسر شود.