به گزارش مشرق، آندرانیک تیموریان در خصوص دیدار استقلال و فولاد خوزستان که با شکست یک برصفر تیمش همراه بود، اظهار داشت: ما چندین و چند موقعیت بسیار خوب داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و در ادامه نیز در لحظات پایانی روی یک ضربه ایستگاهی فولادی ها دروازه ما را باز کردند که بعد از آن فرصت زیادی برای جبران نتیجه نداشتیم.

وی افزود: این هفته شکست خوردیم و بهتر است این شکست را فراموش کنیم تا در هفته های آینده این نتیجه را جبران کرده و هواداران مان را خوشحال کنیم.

تیموریان درباره اینکه استقلال فرصت صدرنشینی را از دست داد، عنوان کرد: بازی های روز گذشته به سود استقلال تمام شده بود و ما بدشانسی آوردیم و نتوانستیم از موقعیت های مان به نحو احسن استفاده کنیم و این قانون فوتبال است که اگر شما موقعیت های تان را از دست بدهید، شاید در ادامه گل بخورید که متأسفانه همین طور هم شد.

هافبک تیم استقلال درباره اینکه بازیکنان حاضر در جام جهانی هنوز نتوانسته اند نمایش خوبی داشته باشند و شواین اشتایگر نیز به این موضوع اشاره کرده، گفت: بازی های جام جهانی بسیار پرفشار بوده و با افت بدنی بازیکنان همراه شده است. اکنون چند ماه از جام جهانی گذشته اما می بینیم بازیکنانی مانند شوآین اشنایگر در سطح اول دنیا و در بوندس لیگا هنوز نتوانسته خودش را به شرایط آرمانی برساند او اکنون در یکی از بهترین تیم های دنیا یعنی بایرن مونیخ بازی می کند ولی می بینید که این بازیکن هم شرایط گذشته اش را بدست نیاورده است.

وی درباره اینکه آیا مقایسه کردن بوندس لیگا و لیگ ایران درست یا خیر خاطرنشان کرد: ما باید با داشته هایمان کنار بیایم و با همین هایی که در اختیار داریم بازی کنیم این موضوع به هیچ وجه درست نیست که بخواهیم به لیگ ایران اینگونه فکر کنیم.