به گزارش مشرق،حمید درخشان پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل راه آهن در نشست خبری گفت: باید بگویم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و در نیمه اول خوب کار کردیم. در نیمه دوم افت داشتیم چون مشکل بدنی داریم ولی ان شاءلله این مشکل را برطرف می کنیم. جا دارد از هواداران پرسپولیس تشکر کنم و امیدوارم در هفته های آینده به تیم ما کمک کنند. ضمن اینکه از بازیکنانم تشکر می کنم چون آنها تلاش کردند و ما با کسب این نتایج به صدر جدول نزدیک می شویم.

حمید درخشان در مورد اینکه پرسپولیس به تحول زیادی نیاز دارد، گفت: صد درصد این موضوع را قبول دارم زیرا باید مشکلات مان را برطرف کنیم و کلی اشکال داریم که هفته به هفته باید این اشکالات برطرف شود.

وی در مورد حضور مکانی در ترکیب به خاطر اعتراض گفت: خیر ما یک تیم کامل هستیم و تا هفته آخر همه بازیکنان باید به من کمک کنند. مکانی و نیلسون برای شان فرقی ندارد که کدام یک بازی می کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا تیمش در نیمه دوم کم آورد، گفت: در تعطیلی لیگ که ۵۰ روز است فرصت خوبی برای بازسازی بزرگ داریم و بدنسازی خوبی انجام می دهیم که در دور برگشت آماده باشیم. این افتی که شما می گویید را قبول دارم.

وی در مورد اینکه در طول بازی به بازیکنانش تذکر زیادی می داد، گفت: سعی می کردم وظایف بازیکنان را به آنها گوشزد کنم و قانون من این نیست که بازیکن برای خودش بازی کند. این درست نیست که یک بازیکن ۵ بازیکن را دریبل کند مطمئن باشید اگر در تیم من این کار را کند از تیم بیرون می ماند.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض دوباره فاطمی گفت: اولین دلیلش خستگی عالیشاه بود و دلیل دومش هم این بود که فاطمی را جو بازی گرفت و از قسمت او دو خطر خوب به راه آهن رسید و او در بازی کپ کرده بود ولی ما نمی توانیم ریسک کنیم که یک جوان طوری عمل کند که ما خسارتش را بدهیم ولی فاطمی بازیکن آینده داری است.