به گزارش مشرق،رسول خطیبی پس از تساوی ۲ بر ۲ مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: به عنوان تیمی که در صدر جدول هستیم به دنبال ۳ امتیاز بازی بودیم اما با توجه به اتفاقاتی که در قبل از بازی برای ما پیش آمد نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم.

وی ادامه داد: قبل از سفر به اهواز سه بازیکن مان مصدوم شدند که نتوانستیم در این بازی از آنها استفاده کنیم. در تمرین دیروز هم حامد لک دچار مصدومیت شد اما به هر طریقی بود مقابل استقلال خوزستان بازی کرد اما با این وجود به دنبال ۳ امتیاز بودیم. استقلال خوزستان به دنبال اجرای تاکتیکی و بازی تاکتیکی نبود و سعی می کرد بازی تأخیری انجام دهد و در برخی موارد جلوی تاکتیک ما را گرفت.

سرمربی تراکتورسازی تأکید کرد: در کل بازی تماشاگر پسندی را شاهد بودیم زیرا ۴ گل داشت. امیدوارم تراکتورسازی روند بردها و نباختن خود را ادامه دهد. امروز هم می توانستیم پیروز شویم اما بازی مساوی شد. چند بازیکن ما هم دو اخطاره بودند که از آنها خواستیم محتاطانه بازی کنند تا بازی مقابل سپاهان را از دست ندهند.

خطیبی در مورد اینکه آیا مشکل کارت های پایان خدمت در تیم تراکتورسازی هم وجود دارد یا نه، گفت: اکثر بازیکنان ما سرباز هستند و مشکلی در این مورد ندارند. بقیه بازیکنان هم که سربازی شان تمام شده مشکل کارت معافیت ندارند. این مشکل بیشتر در خوزستان دیده می شود.