به گزارش مشرق، نشست مهدی محمدنبی با مدیر ورزشی باشگاه ختافه و مشاور فدراسیون فوتبال اسپانیا صبح امروز(سه شنبه) برگزار شد.

در این نشست که به منظور افزایش سطح همکاری های فوتبال ایران و اسپانیا برگزار شد، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران چندین سال است که از فوتبال روز اروپای لاتین الگوبرداری می کند و حضور خسوس کاندلاس، سرمربی تیم ملی فوتسال، نلو وینگادا، سرمربی تیم فوتبال امید و همین طور کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان گواه این موضوع است.

نبی ادامه داد: امیدوارم باشگاه های فوتبال ایران و اسپانیا تعامل بیشتری باهم داشته باشند، چراکه در حال حاضر جواد نکونام و کریم انصاری فرد را در لیگ اسپانیا داریم. در واقع فوتبال مرز ندارد و یک رشته فراگیر است.

وی درباره گسترش همکاری های فوتبال ایران و اسپانیا عنوان کرد: خواستار ایجاد رابطه بسیار وسیع در زمینه انجام بازی های دوستانه ملی و باشگاهی و آموزش مربیان و داوران در دوره های پیشرفته متقابل بین دو کشور هستیم.

در پایان این نشست پیراهن تیم ملی اسپانیا که در آخرین دیدار تدارکاتی این تیم توسط همه بازیکنان تیم ملی اسپانیا امضا شده جهت اهدا به کفاشیان به محمدنبی داده شد و همچنین از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران پیراهن تیم ملی و شیلد فدراسیون فوتبال ایران به نمایندگان فوتبال اسپانیا اهدا شد.