به گزارش مشرق، علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره قرارداد کی روش گفت: اگر افق ما جام جهانی باشد باید طرز تفکر دیگری داشته باشیم اما الان جام ملت ها را پیش رو داریم بنابراین همه باید پشت تیم ملی باشند و از کی روش حمایت کرده و همفکری کنند تا تیم ملی نتیجه بگیرد. آسیا برای ما مهم است اگر اینطور نبود اینقدر درباره اش صحبت نمی کردند که مربی بیاورند بنابراین نباید از روی حب و بغض صحبت کنیم.

وی ادامه داد: می دانم کی روش در قراردادش چیزهایی که یک طرفه بوده حذف شده اما در جریان ریز آن نیستم.

فتح الله زاده در مورد اینکه پیش از این اعلام شده بود قرار است دستیاران کی روش ایرانی باشند اما در نهایت دو دستیار خارجی معرفی شدند آیا این زیر سوال رفتن مربیانی مانند فرکی نیست، اظهار داشت: نباید فرکی را به عنوان دستیار معرفی می کردند. این کوچک کردن مربی خودمان است. این یک ظلم به مربی ماست. فرکی باید به عنوان سرمربی کاندیدا شود من اگر جای رئیس فدراسیون فوتبال بودم دستیار خارجی نمی گذاشتم یا یک نفر انتخاب می کردم برای کفاشیان ناراحتم او خیلی تحت فشار است.

مدیرعامل سابق استقلال درباره شکست تیم امید مقابل ویتنام، در بازی های آسیایی اینچئون گفت: درباره وینگادا نظر خاصی ندارم اما فوتبال پایه و آکادمی را باید به یک ایرانی بدهیم و در کنارش آنالیزور خارجی داشته باشیم. در این رده مربی خارجی به درد نمی خورد.