به گزارش مشرق، در میان اسامی ۱۲ بازیکنی که کارت معافیت آنها از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی باطل شده است، نام کوشا بختیاری زاده دیده می شود، بازیکنی که پدرش اعتقاد دارد سر او را کلاه گذاشته اند.

سیاوش بختیاری زاده اظهار داشت: ابتدا باید بگویم افتخارم این است که در جبهه های حق علیه باطل شرکت کرده ام و تصویر و مدارک آن نیز موجود است. از عادل فردوسی پور مجری برنامه نود خواهش می کنم که مرا به این برنامه دعوت کند تا حداقل بتوانم حرف هایم را بزنم و از فرزندم دفاع کنم.

وی با بیان اینکه «فرزندم مظلوم واقع شده است»، تصریح کرد: از آقای نوبخت سخنگوی دولت می پرسیدند که چرا نام افراد مفسد اقتصادی را اعلام نمی کنید که پاسخ داد برای حفظ آبروی آنها بهتر است نامی برده نشود. آقای نوبخت! مفسد اقتصادی آبرو دارد ولی ورزشکاران و فرزند من آبرو ندارند؟

پیشکسوت فوتبال خوزستان عنوان کرد: باشگاه های استقلال و فولاد خوزستان به برخی از بازیکنان خود اعلام کرده اند که از یکی از پادگان های نیروی انتظامی اطراف شهر اهواز امتیاز ویژه ای به آنها داده شده و می توانند خدمت آنها را بخرند. فرزند من ترم شش مهندسی عمران است و نیازی به خرید پایان خدمت خود ندارد که باشگاه استقلال خوزستان اقدام به این کار کرده است. آنها سر فرزند مرا کلاه گذاشته اند.

بختیاری زاده خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال خوزستان به جای اینکه پول فرزندم را بدهد، به او گفته است که به جای پولت خدمت سربازی ات را می خریم. متأسفانه دو باشگاه استقلال و فولاد با همکاری هم اقدام به خرید خدمت سربازی برخی از بازیکنان خود کرده اند. من به جبهه رفته ام و شهید محمد برادوند کنار من شهید شد، پسرم نیازی به خرید خدمت سربازی نداشت.

وی در مورد اینکه علی پورکیانی، مدیرعامل و روشنایی، سرپرست تیم استقلال خوزستان چقدر در این اتفاق دخیل هستند، گفت: آنها ۹۹ درصد مقصر هستند اما نفر سوم در باشگاه فولاد خوزستان فعالیت دارد که به زودی نام وی را اعلام می کنم.

بختیاری زاده در پاسخ به این سؤال که آیا دهکردی مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در این کار دست داشته است، عنوان کرد: نمی خواهم فعلاً از شخص خاصی نام ببرم.