به گزارش مشرق، پژمان نوری در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از بازی با فولاد، حضورش در استقلال به عنوان مدافع چپ و مسائل مختلف صحبت های زیر را انجام داد:

اول از شرایط استقلال قبل از بازی با نفت صحبت کن.

در مجموع خوشبختانه شرایط خوبی داریم فقط تنها چیزی که ما را اذیت می کند آسیب دیدگی بچه ها است که باعثشده تا دست کادر فنی تیم خالی بماند. تیم ما خوب نتیجه گرفته و تا این هفته از مسابقات نتایج قابل قبولی گرفتیم.

اما آخرین بازی شما با شکست توام شد…

فوتبال همین است. یک روز می بری و یک روز می بازی. در بازی با نفت هم اگر بدشانس نبودیم بدون امتیاز از زمین بیرون نمی آمدیم.

در آستانه بازی با فولاد شرایط خودت چطور است؟

خوشبختانه از نظر بدنی آماده هستم و اگر خدا کمک کند در ادامه بهتر هم خواهد شد.

این روز ها در دفاع چپ بازی می کنی و باز هم مثل سال قبل در این پست بازی می کنی. از حضور در این پست راضی هستی؟

اتفاقا در این خصوص حرف دارم. مدتها است این صحبت را در دلم نگه داشتم و شاید باید همان پارسال این حرف ها را می زدم اما چون اخلاقم به شکلی است که اهل جنجال و حاشیه نیستم سکوت کردم. متاسفانه وقتی در استقلال گل می زنیم و یا می بریم من دیده نمی شوم ولی فقط کافی است تیم گل بخورد یا ببازد، آن وقت همه کاسه و کوزه ها سر من می شکند.

چطور؟ منظورت قلعه نویی است؟

نه اشتباه نشود منظور من برخی هواداران هستند که اگر دیدشان نسبت به بازیکنی بد شود دیگر تغییر نمی کند. من برای پولی که به خانه ام می برم زحمت می کشم و تمام وجودم را می گذارم. از کادر فنی بپرسید آیا از من کم کاری دیده است؟ کمترین غیبت را در تمرینات دارم و خوشبختانه با کمترین آسیب دیدگی مواجه شدم، سرم به کار خودم است و برای هر تیمی که بازی کرده ام تمام تلاشم را انجام داده ام. من در این دو سال به این نتیجه رسیده ام اگر حرف نزنم حقم ضایع می شود و مردم بر سرم می کوبند. روی صحبت من با هواداران است نه کادر فنی استقلال، من زمانی که به استقلال آمدم در ملوان هافبک وسط بودم و اصلا دفاع چپ بازی نمی کردم. وقتی به استقلال آمدم خوب تمرین کردم و جزو اولین نفراتی بودم که در تمرینات حاضر شدم. وقتی کادر فنی دید که برخی از بازیکنان مصدوم هستند از من به خاطر پای تخصصی ام در دفاع چپ استفاده کرد، من هم هیچ وقت عادت ندارم که بگویم در این پست بازی نمی کنم و یا از این کارها انجام بدهم. شما از آقای قلعه نویی بپرسید که آیا در این دو سال من یک بار در مورد پستم با او صحبت کردم؟

چرا، یعنی از اینکه در دفاع چپ بازی می کنی ناراحتی؟

اصلا. اما بارها این حرف را زده ام که دوست ندارم با بازیکنی که در پست تخصصی اش دفاع چپ است قیاس شوم. خدای ناکرده سو تفاهم نشود و من منظورم با بازیکنان هم تیمی ام نیست اما می بینم وقتی در ترکیب هستم و بازی تمام می شود یک عده دائم اعتراض می کنند و اصلا انگار من در زمین نبودم. این موضوع خیلی وقت است عذابم می دهد ولی تا الان حرفی نزدم. خود آقای قلعه نویی من را می شناسد و حتی می توانید از مربیان دیگر هم سوال کنید که اخلاقم چگونه است. من همیشه به مربیانم احترام می گذارم، چه حالا، و چه زمانی که در ملوان بودم و حتی در زمانی که در امارات بازی می کردم هر جا مربی می گفت بازی می کردم اما از عده ای از مردم توقع دارم شرایط را درک کنند. اگر مثلا یک روز در تیم ما یک مهاجم بیاید و در دفاع راست بازی کند مردم باید همان توقعی را از او داشته باشند که در خط حمله داشتند؟

چرا تا الان حرفی نزدی؟

گفتم که اهل حاشیه و جنجال و این جور حرف ها نیستم چون قلعه نویی برایم قابل احترام است. او هر جا که بخواهد بازی می کنم کما اینکه در این دو سال این کار را انجام دادم. فقط از یک عده ناراحت بودم که مدام همه چیز را به پژمان نوری ربط می دهند.

بگذریم، امسال یکی از سالهایی است که استقلالی ها در پرداخت پول بهتر عمل کرده اند. تو که طلبی نداری؟


چرا اتفاقا(با خنده) … من هم از سال گذشته طلب دارم و هم از بابت قرارداد امسال باید پول بگیرم.

اما دیروز که با نظری جویباری صحبت کردیم او اسمی از شما نیاورد..

در هر صورت من ۶۰ درصد از سال گذشته طلب دارم و امسال هم ۲۰ درصد ابتدای فصل را گرفته ام و موعد پرداخت بخش دوم مطالباتم رسیده است. حتما آقای نظری به خاطر مشغله کاری که دارند یادشان رفته از من هم اسم ببرند.

صحبت خاصی باقی مانده؟

فقط از هواداران تیم استقلال می خواهم در بازی جمعه حمایتمان کنند چون بازی با فولاد هم از لحاظ امتیازی و هم از لحاظ روحی برایمان خیلی اهمیت دارد. اگر هم امروز در مورد عده ای از هواداران صحبت کردم به این دلیل بود که آنها زحمات من را هم ببینند وگرنه دست تک تک آنها را می بوسم و برای آنها احترام زیادی قائلم.