به گزارش مشرق،فرهاد مرادی شهپر مسئول کادر پزشکی درمانگاه کاروان ایران گفت: خوشبختانه تجهیزاتی که از ایران خریداری کرده بودیم در کنار تجهیزاتی که از کشور میزبان خریداری شده بود و آنچه ستاد بازیها در اختیار ما قرار داده طی ۲ روز گذشته تحویل شده و ما از امروز رسما کار خود را در درمانگاه به منظور سرویس دهی به اعضای کاروان ایران آغاز نمودیم.

وی ادامه داد: اگرچه از بدو ورود سرویس دهی آغاز شده ولی با اضافه شدن دارو و تجهیزات بیشتر به این مرکز ما سرویس دهی بهتری خواهیم داشت.

مرادی در خصوص وضعیت درمانگاه و محل آن گفت: درمانگاه کاروان ایران در طبقه هفتم ساختمان شماره ۸۰۸ که مختص کاروان ایران می باشد واقع شده و شامل بخش های معاینه، فیزیوتراپی، ماساژ با دستگاه و بخش اختصاصی بانوان می باشد که به صورت شیفت بندی در طول شبانه روز آماده سرویس دهی به کاروان ورزشی ایران خواهد بود.

مسئول کادر پزشکی درمانگاه ایران در دهکده بازیها ادامه داد: پزشکان در قالب دو تیم ۴ و ۵ نفره طی هفته اول و دوم جای خود را عوض می کنند تا بتوانند بازدهی و سرویس دهی بهتر و مطلوب تری داشته باشند.

مرادی در ادامه یاد آور شد: طبق هماهنگی های انجام گرفته بخش بعدی داروها و مکمل ها ی مورد نیاز ورزشکاران و کادر فنی امشب به اینچئون می رسد و فردا طبق برنامه ریزی در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد. خوشبختانه مشکل خاصی نداریم تمام امکانات فراهم شده تا با کمک کادر پزشکی ورزشکاران بتوانند عملکرد مطلوبی داشته باشند.

منبع:کمیته ملی المپیک