به گزارش مشرق، کارشناس فوتبال با اشاره به باخت سنگین تیم ملی فوتبال امید ایران مقابل ویتنام خاطرنشان کرد: باخت هیچ گونه توجیهی ندارد چرا که اگر مقابل کره جنوبی، ژاپن یا عربستان چنین نتیجه ای رقم خورده بود می توانستیم حداقل دلیلی را برای این باخت بیاوریم اما نمی توانیم هیچ علتی را برای شکست ۴ بر یک تیم فوتبال امید ایران مقابل تیم ویتنام که در فوتبال آسیا حتی درجه ۳ یا ۴ هم نیست، بازگو کنیم.

وی ادامه داد: من به شخصه از این باخت بسیار تعجب کردم چرا که ویتنام در هیچ دوره ای نتایج خوبی را کسب نکرده و اگر ما با هر بازیکنی هم در این بازی ها شرکت می کردیم باید حداقل از پس ویتنام برمی آمدیم که این موضوع نشان از عدم درایت، مدیریت و شناخت کادر فنی تیم ملی امید دارد.

ذوالفقارنسب درباره دیگر دلایل شکست تیم ملی فوتبال امید اظهار کرد: عدم شناخت مناسب از حریف، عدم شناخت صحیح از فوتبال ایران و از همه مهم تر ناتوانی در بازی گرفتن از فوتبالیست های تیم ملی امید دلایل اصلی شکست مقابل ویتنام بود و این در حالی است که وینگادا چند ماهی است که در ایران با تیم ملی امید در حال کار کردن است.

این کارشناس فوتبال با تاکید بر اینکه شکست مقابل ویتنام یک اتفاق نیست، بیان کرد: اکثر بازیکنان ما در تیم ملی فوتبال امید در لیگ برتر ایران در حال بازی کردن هستند و آماده نبودن آن ها از نظر بدنی اصلا قابل پذیرش نیست.

وی با بیان اینکه وینگادا گزینه معرفی شده از سوی کی روش به فدراسیون فوتبال است به ایسنا گفت: وینگادا را کی روش به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و فدراسیون هم با او به توافق رسید. اما متاسفانه این مربی نتوانسته است در مدیریت بازیکنان و ارتباط گرفتن با آن ها موفق باشد.

ذوالفقارنسب درباره شرایط تیم امید در ادامه رقابت ها اظهار کرد: مطمئنا تیم ملی فوتبال امید این قابلیت را دارد که بتواند در ادامه رقابت ها موفق باشد و حداقل توقع از این تیم حضور در مرحله نیمه نهایی یا رسیدن به فینال است.