به گزارش مشرق،قُطر پاسور پیشین تیم ملی والیبال ایران درباره صعود تیم ملی به مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: به بازیکنان و مردم ایران به خاطر نمایش بی نظیری که تیم ملی در مسابقات قهرمانی داشته تبریک می گویم. به خودم می بالم که بازیکنان در مرحله نهایی حضور دارند. آن ها زحمت کشیدند و پاداش تلاش خود را دیدند.

محمودی درباره حریفان ایران در مرحله سوم گفت: ایران با فرانسه و آلمان هم گروه است که حریفان خوب و قدرتمندی هستند اما با این حال نسبت به گروه دیگر که تیم های روسیه، برزیل و لهستان در آن قرار ارند با قرعه بهتری واجه شده ایم. تمام این تیم ها را در مقاطع زمانی مختلف شکست داده ایم و با توجه به زمان استراحت مناسبی که در اختیار تیم ملی است باز هم می توانیم آنها را شکست دهیم. در این میان تنها فرانسه است که تا کنون موفق به شکست آن نشده ایم و در مرحله اول مقابل آنها مغلوب شدیم. ایران با تلاش بیشتر در بین ۴ تیم نهایی خواهد بود. البته به اعتقاد من ایران شانس ایستادن روی سکو را هم دارد.

بهنام محمودی در مورد عملکرد برادرش شهرام نیز صحبت کرد: سال گذشته شهرام در تیم ملی ثابت بود و امسال امیر غفور ثابت است و بازی های خوبی انجام می دهد. این دقیقا مصداق کار تیمی است. طبیعی است زمانی شهرام باید به غفور کمک کند و زمانی هم غفور باید به کمک شهرام بیاید. مهم نتیجه تیم است.