به گزارش مشرق،شاگردان امیر قلعه نویی که خود را برای بازی حساس هفته نهم لیگ برتر مقابل فولادخوزستان آماده می کنند، امروز راس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شماره دو آزادی تمرینات آماده سازی خود را انجام دادند که گزارش این تمرین به شرح زیر است:

* آرش برهانی تنها بازیکن آبی پوشان بود که از زمان دقیق تمرین خبر نداشت از این رو ۲۰ دقیقه دیرتر از دیگران به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی رسید. برهانی به خاطر این تاخیر ۲۰ دقیقه سوای دیگران کنار زمین شروع به دویدن کرد.

* حدود ۶۰ نفر هوادار از تمرین امروز آبی ‍پوشان دیدن کردند و همین عده معدود در شعارهای خود از امیر قلعه نویی و بازیکنان می خواستند با پیروزی مقابل فولاد، مجدا صدر جدول را از تیم فوتبال تراکتورسازی پس بگیرند.

* مطابق روزهای گذشته خسرو حیدری، هاشک بیک زاده و حنیف عمران زاده به علت مصدومیت در زمین تمرین حضور نداشتند. به گفته دکتر نوروزی فردا سه شنبه در مورد مصدومیت این بازیکنان باشگاه استقلال به هواداران این تیم گزارش نهایی را می‎ دهد.

* قبل از شروع تمین، امیر قلعه نویی به مدت ۵ دقیقه برای بازیکنان صجبت کرد. سرمربی تیم فوتبال استقلال از مهاجمان تیمش درخواست کرد، در بازی مقابل فولاد، فرصت شناس باشند تا با کسب این سه امتیاز خانگی مجددا به صدر جدول برگردند. گویا از دست دادن موقعیت های فراوان در بازی مقابل نفت تهران موجب دلخوری سرمربی آبی پوشان شده بود.

* جاسم کرار که از ابتدای تمرین به صورت جداگانه خودش را آماده می کرد، در یک صحنه ناگهان از ناحیه کشاله پای راست دچار مصدومیت شد که همین موضوع نگرانی کادر فنی استقلال را در پی داشت. پزشک این تیم در پاسخ به سوال خبرنگاران که از وضعیت مصدومیت کرار سوالاتی را مطرح می کردند، عنوان داشت باید ابتدا معاینه صورت بگیرد و بعد از آن نظر نهایی را صادر کند.

* رضا رجبی، ملک احمدی و مسعود معینی از تماشاگران ویژه تمرین استقلالی ها بودند. در این بین مسعود معینی عنوان کرد برای مشاوره دادن به قلعه نویی به تمرین آمده است.

* بازیکنان زیر نظر مهریزی که هم اینک مربی بدنساز استقلال به حساب می آید، کارهای سرعتی و کششی را انجام دادند و پس از انجام این تمرینات در قالب دو تیم قهوه ای و آبی رو در روی هم قرار گرفتند. قلعه نویی هر ۵ دقیقه این فوتبال تمریی را قطع می کرد و نکات فنی را به بازیکنانش گوشزد می کرد.

* بخش پایانی تمرین استقلال به مرور کارهای ترکیبی، سانتر از جناحین و شوت زنی اختصاص داشت. این تمرین راس ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه به پایان رسید.