به گزارش مشرق، علی اکبر محمدزاده در مورد اینکه حجت الاسلام علیپور رئیس کمیته ارزشیابی و بازرسی سازمان لیگ اعلام کرده باید پرونده مربوط به امیر قلعه نویی، ایمان موسوی، مهدی رحمتی و حسین کعبی بار دیگر بررسی شود، اظهار داشت: رای ما در مورد این پرونده صادر شده و همانطور که اعلام شد این رای قطعی است.

وی درباره مجادله بین علیپور و قلعه نویی خاطرنشان کرد: دقیقا برای آنکه چنین بحثهایی ادامه پیدا نکند، من وارد چنین مسائلی نمی شوم و تنها می گویم که رای قطعی صادر شده است و احتمال بررسی مجدد آن وجود ندارد.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره دلیل احضار بازیکنانی که از سوی سازمان نظام وظیفه کارت پایان خدمت آنها ابطال و مجوز بازی آنها در لیگ برتر لغو شده، گفت: درست است که این بازیکنان دیگر اجازه بازی ندارند، اما موضوعی که ما در کمیته اخلاق به آن خواهیم پرداخت این است که این بازیکنان برای مشکلی کارت معافیت گرفته اند که آن مشکل را نداشته اند بنابراین باید در کمیته اخلاق حاضر شوند و درباره عملی که انجام داده اند، پاسخگو باشند.

وی درباره اینکه آیا بازیکنان احضار شده تنها همان ۱۳ بازیکن اعلام شده هستند تصریح کرد: هم آن ۱۳ بازیکن هستند و هم نفرات دیگری که می دانیم این مشکل را دارند.

محمدزاده درباره اینکه گفته بود کمیته اخلاق با ناهنجاری رفتاری بازیکنان در شبکه های اجتماعی برخورد خواهد کرد، عنوان کرد: در این مورد، هم به گزارش هایی که به این کمیته برسد رسیدگی خواهیم کرد و هم در بخش روابط عمومی فدراسیون این موضوع رصد می شود.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره اینکه این رصد در شبکه های اجتماعی شامل بازیکنان خارجی هم خواهد شد، یادآور شد: از بازیکنان خارجی خواسته ایم تا از نمایش خالکوبی های روی دست و بدنشان در مسابقات خودداری کنند که امیدواریم این کار انجام شود.