به گزارش مشرق، حسین فرزامی در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال در هشت هفته گذشته لیگ برتر اظهار داشت: باخت و برد تیم را بازیکنان رقم می زنند اگر هر تیمی چهار پنج بازیکن تأثیرگذار خود را نداشته باشد در نتیجه گیری اش اثر خواهد گذاشت. استقلال یک بدنساز درجه اول ندارد و به همین دلیل بازیکنانش با مشکل بدنسازی روبرو هستند.

وی ادامه داد: دیدید که امیرحسین صادقی در اولین بازی که به میدان رفت دچار اشتباه شد البته آبی پوشان سال گذشته هم بدنساز موفقی نداشتند. وقتی این اتفاق رخ می دهد بازیکنان هم در میدان با بدن های آماده ای وارد نمی شوند البته هرچه جلوتر می رویم روش آسانتر و نتیجه گیری بهتر می شود.

بازیکن اسبق استقلال در خصوص اینکه می توان در مورد قهرمانی استقلال صحبت کرد، یادآور شد: هنوز زود است که بخواهیم در اینباره صحبت کنیم انجام بازی هر چهار روز یکبار بسیار سخت است و وقتی بدن ها هم آماده نباشد این موضوع دشوارتر خواهد شد.

فرزامی در مورد اینکه استقلال هنوز کمیته فنی ندارد و پست مدیرفنی این تیم هم برداشته شد، تأکید کرد: افشارزاده باید تشکیلات اجرایی باشگاه استقلال را به هم بریزد در دنیا می بینید که مثلاً در باشگاه بایرمونیخ بزرگان این تیم در جایگاهی می نشینند و دخالتی در مسابقه ندارند اما سرمربی اگر نتیجه نگیرد باید جوابگوی این افراد در کمیته فنی باشد این یک روش بین المللی است. پنج فکر بهتر از یک فکر است.

وی افزود: شما ببینید مسعود معینی دکترای تربیت بدنی دارد و می تواند چون خود عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال هم هست کمیته فنی را به خوبی تشکیل دهد نه شخصی مثل منصور پورحیدری که هنوز دیپلم او را هم کسی ندیده است. وقتی کمیته فنی وجود داشته باشد سرمربی هر بلایی را سر بازیکن نمی آورد. منظور من امیر قلعه نویی نیست بلکه صحبت کلی انجام می دهم اعضای هیئت مدیره اطلاعی از اتفاقات ندارند و به همین دلیل است که نمی توانند سرمربی را بازخواست کنند. بحثرحیمی و افشارزاده جداست اما سایر افراد را شما نگاه کنید اطلاعات ندارند و به همین دلیل نمی توانند دخالتی انجام دهند.