به گزارش مشرق، علی کفاشیان پس از جلسه شواری راهبردی فدراسیون فوتبال در خصوص این نشست اظهار داشت: در این نشست بیشتر در خصوص بحثبودجه و این مسائل صحبت کردیم و جلسه خاصی نبود.

وی درباره شکست تیم فوتبال امید در اولین دیدارش در بازی های آسیایی اینچئون گفت: من از نتیجه خبر نداشتم اما بازیکنان باید کار و تلاش بیشتری کنند و البته درباره بازی ها نیز افراد فنی باید صحبت کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان افزود: امیدوارم در روزهای آینده بازیکنان با برنامه ریزی بهتر کادرفنی شرایط را بهتر کنند تا بتوانیم مقابل قرقیزستان نتیجه بهتری بگیریم.

کفاشیان با بیان اینکه امروز جلسه ای را با نصراله سجادی دارد، خاطرنشان کرد: این جلسه درباره عملکرد هشت فصلی و برنامه ریزی هایی که فدراسیون فوتبال دارد برگزار می شود و به طور کلی گزارشی را به آقای سجادی خواهیم داد.

وی در خصوص جلسه ای که فردا برای گرفتن حق پخش واقعی فوتبال دارد، گفت: برای گرفتن حق پخش امید چندانی نداریم. قرار بود جلسه ما با مسئولان صداوسیما باشد اما اکنون این جلسه با افراد دیگری برگزار می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا این جلسه با شواری تأمین خواهد بود، اظهار داشت: حالا به جلسه می رویم و همه چیز مشخص می شود.

وی درباره اینکه گفته می شود باشگاه ها برای گرفتن حق پخش در کنار فدراسیون فوتبال نیستند و آیا این موضوع صحت دارد یا نه، گفت: همه در کنار فدراسیون فوتبال هستند، اما آنها به فدراسوین فوتبال اختیار تام داده اند تا ما مذاکره کنیم. اگر در این بین کوتاهی صورت بگیرد از سوی ما خواهد بود و ما هم تا آخر تلاش مان را می کنیم.

کفاشیان همچنین در واکنش به این مسئله که آیا دستمزد چهار ساله کی روش در ردیف بودجه سالانه فدراسیون آمده یا نه، عنوان کرد: بودجه به صورت سالانه و کلی است و نیازی نیست که بودجه دیگری برای دستمزد کی روش در نظر بگیریم.