به گزارش مشرق، میرشاد ماجدی در خصوص وضعیت مصدومان تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: کرار جاسم به تمرینات بازگشته و بازیکنانی چون خسرو حیدری، هاشم بیک زاده و حنیف عمران زاده تحت نظر دکتر نوروزی هستند. پزشکان اعلام کرده اند که بیک زاده زودتر از حیدری و عمران زاده به تمرینات بازمی گردد.

سرپرست تیم استقلال در خصوص ناراحتی امیر قلعه نویی از اظهارات علیپور درباره رای کمیته اخلاق عنوان کرد: خیلی جالب است، چرا آن موقع که علیپور در کمیته اخلاق یا ستاد منشور اخلاقی مسئولیت داشت، دست به افشاگری نزد و اکنون که محمدزاده رئیس کمیته اخلاق رای پرونده ای را صادر کرده، می گوید رای باید باطل شود؟

وی ادامه داد: آقای عیلپور! چرا ۲ روز مانده به بازی ما مقابل نفت تهران با اظهارات تان آرامش تیم را برهم زدید؟ چرا زمانی که مدرک و سند داشتید، دست به افشاگری نزدید؟ اگر دنبال از بین بردن ناپاکی در فوتبال هستید، چرا زمانی که مسئولیت داشتید، افراد ناپاک را از بین نبردید؟ شما مقطعی مربیان منشوری را به لیگ های پایین تر فرستادید ولی همان مربیان به لیگ برتر بازگشتند. اگر فردی ناپاک است، باید حذف شود.

ماجدی تصریح کرد: علیپور را دوست و به او ارادت دارم اما اگر ایشان مدرکی دارد، نباید ساکت بماند و همه چیز را باید افشا کند نه اینکه به قول معروف با پس لرزه فضا را ملتهب کند. کاری که شما می کنید، نه مذهبی است، نه دینی و جوانمردانه.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: استقلال در حال حاضر حاشیه ندارد اما مسائل جانبی در حال ضربه زدن به تیم است.