به گزارش مشرق، غلامرضا بهروان در مورد اینکه باشگاه هایی که ثبت بودجه را رعایت نکردند قرار بوده تا شنبه ۲۲ شهریور شفاف سازی داشته باشند، اظهار داشت: من اطلاعاتی در این مورد ندارم و آقای علیپور باید در این باره صحبت کنند. فقط می دانم که قرار بوده تا شنبه به تیم ها فرصت داده شود. به ما نامه ای نوشتند که اگر تیم ها شفاف سازی نکردند اجازه ثبت قرارداد ندهیم و سرمربیان و بازیکنان جدید نمی توانند با تیم قرارداد ببندند.

وی در خصوص وضعیت بازیکنانی که کارت معافیت شان باطل شده، اظهار داشت: به ما گفته اند در این باره صحبت نکنیم نه تنها ما بلکه دیگر قرار شده هیچ صحبتی در این زمینه انجام نشود. پرونده بسته نشده است. پیگیری ها انجام می شود تا در خصوص آن تصمیم گیری شود.

رئیس کمیته مسابقات در خصوص اعتراض امیر قلعه نویی به تعطیلی زیاد لیگ یادآور شد: ما برنامه یکساله ای که طراحی کردیم روزهای فیفا را که در همه جا تعطیل است ما هم تعطیل کردیم البته سعی کردیم مابین این مسئله مسابقات جام جذفی را برگزار کنیم. به هر حال در تمام کشورهای اروپایی روزهای فیفا بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار می گیرند.

بهروان در مورد اینکه معتقد است تعطیلات لیگ زیاد است یا خیر، گفت: من معتقدم تعطیلات زیاد است اما با تفاهمی که صورت گرفته و برای کمک به تیم ملی این شرایط را در نظر گرفته ایم. در زمانی که بازی های دوستانه برگزار می شود لیگ را تعطیل می کنیم هر چند که سعی کرده ایم اکثر تعطیلات را در نیم فصل قرار دهیم که در همه جا لیگ ها تعطیل می شود.

وی در مورد اینکه قلعه نویی اعلام کرده از لیگ افغانستان تا لیگ آلمان را مورد بررسی قرار دهید و چنین اتفاقی رخ نمی دهد، یادآور شد: من مصاحبه با آقای قلعه نویی را نخواندم اما دوستانی که مثال لیگ افغانستان را زده اند. مگر این کشور اصلا لیگ برتر دارد؟