به گزارش مشرق، محمد قریشی مدیر کانون هواداران باشگاه سپاهان در این باره اظهارکرد: با توجه به برگزاری دیدار سپاهان و پدیده در شهر مشهد کاروانی متشکل از حدود ۶۰۰ هوادار را به صورت سازماندهی شده در قالب سفری زیارتی و فرهنگی راهی این شهر کردیم.

وی افزود: در روز مسابقه به محض اینکه وارد ورزشگاه ثامن شدیم چند مشکل اساسی را احساس کردیم. اول اینکه ورودی هواداران سپاهان با ورودی بخشی از هواداران پدیده مشترک و محل استقرار نیز نزدیک بود و با شروع بازی و بعد از ایجاد چند موقعیت و حساس تر شدن مسابقه و رخ دادن چند اشتباه داوری، همین نزدیکی محل استقرار هواداران دو تیم باعثایجاد مشکل شد.

قریشی با بیان اینکه هواداران سپاهان برای ورود به ورزشگاه به صورت کامل مورد بازرسی قرار می گرفتند، اما هواداران پدیده اشیایی از جمله چاقو، سنگ و بطری آب داشتند گفت: شرایط حساس بازی باعثشد هواداران پدیده که با فاصله کمی از هواداران سپاهان مستقر شده بودند اقدام به پرتاب سنگ و بطری کنند که در این بین یکی از هواداران ما با پرتاب سنگ از ناحیه چشم دچار مجروحیت و به بیمارستان منتقل شد.

مسئول کانون هواداران باشگاه سپاهان ادامه داد: علاوه بر این یکی دیگر از هواداران نیز از ناحیه دست با چاقو دچار جراحت شد که تصاویری از همه این حوادثموجود است.

وی در ادامه با بیان اینکه هوادار مجروح سپاهان ادامه مراحل درمان خود را در بیمارستان فیض اصفهان طی می کند، افزود: این هوادار تحت درمان است و از ناحیه چشم آسیب دیده است. دید او مقداری تار شده، اما خوشبختانه مشکل او چندان جدی نیست.

قریشی با بیان اینکه از طریق باشگاه مراحل قانونی شکایت در حال انجام است، تاکیدکرد: این اتفاقات در حالی رخ داد که روز ورود ما به مشهد از طرف کانون هواداران باشگاه پدیده و مدیر فرهنگی این باشگاه مورد خوش آمدگویی قرار گرفتیم و این نیز جای تقدیر دارد، اما اتفاقات رخ داده در طول بازی به نظر می رسد ناشی از عملکرد ضعیف هیئت فوتبال استان خراسان رضوی باشد.