به گزارش مشرق، حمیدرضا سیاسی در خصوص شایعه حضور زلاتکو کرانچار در باشگاه پرسپولیس به عنوان سرمربی گفت: من پیش از این هم گفته ام که گزینه ما حمید درخشان است و او را بهترین گزینه می دانیم و قطعا هم او در این سمت ماندگار خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی قرارداد درخشان ثبت می شود تا این حرف و حدیثها به پایان برسد، ادامه داد: امروز به دنبال این مسائل هستیم و می خواهیم قرارداد را ثبت کنیم و به جاهایی هم رسیده ایم. به هر حال باید چانه زنی های مان را انجام دهیم تا قرارداد ترکمانچای مثل سایر مربیان با او نبندیم!

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود حمید درخشان منشوری است و نمی تواند در پرسپولیس فعالیت کند، اظهار داشت: تا کنون چنین چیزی نشنیده ام اما اگر برای بستن قرارداد با درخشان دچار منع قانونی شویم به فکر گزینه های دیگر می افتیم اما ما برای درخشان پرس و جو کردیم.

سیاسی درباره اینکه آیا درخشان برای تقویت تیم فوتبال پرسپولیس خواهان جذب بازیکنی شده یا نه، افزود: او فعلا شرایط تیم را رصد می کند تا به نقطه خاصی برسد و فعلا به صورت مستقیم درخواستی از ما برای جذب بازیکن نداشته است.

وی درباره فعالیت منتقمی به عنوان سرپرست این باشگاه و اینکه او مدیرعامل خواهد شد یا نه، ادامه داد: ایشان فعلا در باشگاه تشریف دارند تا ببینیم چه پیش می آید. ما با منتقمی ادامه می دهیم و فعلا وی سرپرست باشگاه است و مشکلی هم با او نداریم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان در پاسخ به این سؤال که گفته می شود هدایتی قصد خرید باشگاه راه آهن را دارد و ایا این موضوع را تائید می کنید یا نه، گفت: این را می گویم که من در باشگاه راه آهن هیچ سمتی ندارم و مالک این باشگاه و همه کاره آن حمید استیلی است و در این مورد خاص چیزی نشنیده ام.