به گزارش مشرق،عبدالمجید باقری نیا در کنفراس خبری پس از دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، عنوان کرد: ما به دلیل مشکلاتی که برای پرسپولیس پیش آمده بود از بازیکان خواستیم به این فکر کنند که هیچ اتفاقی رخ نداده است، چون بازیکنان احساس می کنند اتفاقی افتاده است و با تیمی بی انگیزه روبه ‎رو خواهند شد.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس در این بازی بهتر از دیدار برابر تراکتورسازی عمل کرد. پرسپولیسی ها بسیار خوب بودند اما ما تمام راه ها را روی آنها بسته بودیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در این بازی هم مانند دیدار برابر استقلال موقعیت های خوبی داشتیم اما نتوانستیم این فرصت ها را به گل تبدیل کنیم.

باقری نیا با ابراز رضایت از عملکرد تیمش افزود: من از بازی تیمم راضی هستم و امیدوارم طلسمی هم که گرفتارش شده ایم به زودی شکسته شود. ‬

وی در پاسخ به این سؤال که «چه زمانی مشکل گلزنی تیمش برطرف خواهد شد؟»، گفت: خیلی از تیم های لیگ با مشکل ایجاد موقعیت گل مواجه هستند و تیم ما با مشکل زدن گل مواجه است. ما در تمرینات روی این مسئله کار می کنیم و فکر نمی کنم تیمی به اندازه ما تمرین گلزنی کند اما نمی دانم چرا این مشکل برطرف نمی شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه باید فکر دیگری به حال مشکل گلزنی تیمش کند، اظهار داشت: از گل نکردن این همه موقعیت گل متعجم و باید کاری کنیم تا بازیکنان تجربه بیشتری کسب کنند و استرس گل نزدن شان از بین برود.

باقری نیا در واکنش به این موضوع که بازیکنان تیمش در بیشتر اوقات بازی خودشان را روی زمین می انداختند تا وقت را بکشند، عنوان کرد: هیچ وقت دنبال این مسائل نبودم و اگر متوجه شوم که بازیکنی به عمد خودش را روی زمین انداخته است با او برخورد خواهم کرد. فکر نمی کنم کشتن ۱۰ ثانیه از بازی و به جای آن ۲ دقیقه بیرون رفتن به صلاح تیمی باشد. ‬

وی همچنین درباره استعفایش گفت: در جلسه ای که با اعضای هیئت مدیره داشتم به این نتیجه رسیدیم که استعفای من پذیرفته نشود. البته هنوز این تصمیم قطعی نیست و فردا جلسه دیگری خواهیم داشت. ‬

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان یادآور شد: دلیل استعفای من ناراحتی و نگرانی از نتایج و وضعیت تیم نبود، بلکه دلیل استعفا این بود که اگر کسی می تواند بهتر از من عمل کند، بیاید و سکان تیم را در دست بگیرد.

باقری نیا در خاتمه تصریح کرد: هنوز هم سر حرفم هستم و با وجود اینکه تیم شرایط خوبی دارد اما می توانم کنار بروم تا کسی که بهتر از من است بیاید. حس من به نفت حس یک مربی نیست، بلکه این تیم شهرم است و دوست دارم تیم شهرم بهتر شود. مشکلات مالی و نتیجه نگرفتن دلیل استعفای من نبود. ‬