به گزارش مشرق،سوشا مکانی بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: روز به روز بهتر می شویم و خیلی پیشرفت داشتیم.

وی که با کنایه به سؤال خبرنگاران پاسخ می داد در ادامه صحبت های خود گفت: از دیروز تا به حال که حمید درخشان به تیم آمده است خیلی پیشرفت داشتیم.

مکانی در مورد اینکه پرسپولیس خوب بازی نمی کند، عنوان کرد: اصلاً اینطور نیست، تیم ما نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده است!

دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که در ادامه شرایط پرسپولیس چطور می شود، خاطرنشان کرد: من قرارداد دارم و به تمرین می روم. من با علی دایی و حمید درخشان قرارداد نبستم و در تمرینات حاضر می شوم.

مکانی در مورد اینکه آیا از نیمکت نشینی ناراحت است، عنوان کرد: برای چه ناراحت نشوم، اگر ناراحت نشوم آدم نیستم، چه برسد به بازیکن. دیوار کوتاه تر از من نیست، در کل بازیکنان حاضر مقابل تراکتورسازی فقط من را کنار گذاشتند. اگر شرایط همین طور ادامه پیدا کند، در پرسپولیس نمی مانم.

وی در پاسخ به این سؤال که نظرش در مورد رفتن علی دایی چیست، خاطرنشان کرد: این تصمیمی است که بزرگترها گرفتند و من در مورد برکناری دایی صحبتی ندارم.

دروازه بان پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: همه در رختکن می گفتند خیلی پیشرفت کردیم و من هم همین را می گویم. هواداران هم بدانند خیلی پیشرفت کردیم!

مکانی در ادامه صحبت های کنایه آمیز خود در مورد نیمکت نشینی در پرسپولیس و اینکه شرایط بدی دارند و اینکه نگران نیست این صحبت ها برضررش شود، خاطرنشان کرد: شرایط از این بدتر شود و به ضرر من باشد؟ من بازیکن ملی بودم، بازیکن ۱۶ ساله نیستم، ۱۱ سال است در لیگ برتر بازی می کنم و یک مربی از من ناراضی نبوده است، من نان بازویم را می خورم.