به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کفاشیان که مهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود، در خصوص شرایط تیم امید کشورمان گفت: یکسری مشکلات بر سر راه مان وجود داشت از جمله عدم حضور لژیونرها و همین موضوع سبب شد با ترکیبی متفاوت برای مسابقات اینچئون آماده شویم.
او اضافه کرد: ترکیب تیم می توانست قوی تر از اینها شود ولی تمرکزمان بیش از مسابقات اینچئون، کسب سهمیه المپیک است و ان شالله برای آن مسابقات شرایط بهتری خواهیم داشت.
کفاشیان در مورد مذاکراتش با کارلوس کروش نیز گفت: ایمیلی تهیه کرده ایم که درآن، آخرین مسائل در مورد قرارداد کروش را گنجانده ایم. این ایمیل فردا(روز سه شنبه) برای کروش ارسال می شود. هر چه که قبلا توافق کرده بودیم را در این ایمیل نوشتیم و منتظریم کروش پس از مطالعه آن، به تهران سفر کند و کار را رسما از سر بگیرد. البته او کارش را به عنوان سرمربی تیم ملی شروع کرده ولی رسمیت نبخشیده است.
کفاشیان در مورد شایعه استعفای زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان به قصد نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران افزود: این شایعه را تکذیب می کنم چون ما با هیچ مربی و شخصی مذاکره نداشتیم به غیر از کارلوس کروش.
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در ادامه یک وعده بزرگ داد: من قول می دهم برای کسب سهمیه المپیک با تمام توان بهترین برنامه ریزی ها را داشته باشیم و بهترین ها را انتخاب کنیم. حتی خودم حاضرم مسئولیت شمردن اخطار بازیکنان امید را یادداشت کنم تا اتفاقات تلخ گذشته تکرار نشود. من هم بعضی وقت ها دقت زیادی دارم!
۲۵۲ ۴۱