به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ میلاد فخرالدینی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال با پرفشار خواندن بازی نفت مسجد سلیمان گفت: بازی با نفت در مسجد سلیمان بازی بسیار سختی بود که شکر خدا توانستیم برنده باشیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم. بازی بسیار پرفشار بود و این فشار بر روی تمامی افراد داخل زمین وجود داشت اما ما تیم ما توانست مانند بازی های گذشته برنده باشد.
مدافع استقلال در باره ۳ اخطاره شدن خود و از دست دادن بازی با نفت تهران گفت: شرایط بازی شرایط سختی بود اما عملکرد داور بازی درست بود و من نسبت به اخطار خود اعتراضی ندارم.
فخرالدینی در خصوص وضعیت جسمانی اش بعد از این بازی بیان کرد: در تمرین روز گذشته دچار مصدومیت کشیدگی کشاله ی پا شدم که با کمک پزشکان تیم هم اکنون مشکلی ندارم و می توانم در خدمت تیم استقلال باشم.
او در باره ی فشردگی بازیهای این فصل لیگ اظهار کرد: این فشردگی بازیها بر روی عملکرد بازیکنان تاثیر منفی می گذارد و نه تنها باعثمصدومیت بازیکنان می شود بلکه بر روی عملکرد آنها در جریان بازی هم تاثیر خواهد گذاشت و باعثافت سطح فنی مسابقات خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در هر دو جام مدعی اول کسب عنوان قهرمانی است گفت: ما تا الان روند بسیار خوبی داشتیم اما برای حفظ این وضعیت نیاز به تلاش بیشتری داریم. تیم های خوبی در لیگ حضور دارند و بازی ها فشردگی زیادی دارد اما ما می خواهیم خوب باشیم و جام بگیریم.
فخرالدینی در پایان و در توضیح بازدید دیروز خود از بیمارستان محک گفت: در ابتدا لازم می دانم بگویم که من به وظیفه ی خود عمل کردم. نه تنها من بلکه همه ورزشکاران وظیفه دارند به این موسسات و کودکان سر بزنند. بسیار خوشحال شدم که به محک رفتم و توانستیم هر چند کوتاه اما با حضورم این بچه ها را خوشحال کنم. تلاش می کنم باز هم در این محیط حضور پیدا کنم و با این کودکان در ارتباط باشم.
۴۳ ۴۳