به گزارش مشرق،آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در مرحله فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان برابر حریف روس خود ضربه فنی شد تا تیم ایران در حسرت طلای این مسابقات باقی بماند.

سیداحمد محمدی در دور اول به مصاف ماکسیمیلیان اوسرلیتنر از اتریش رفت و در نهایت با نتیجه ۱۰ بر صفر این حریف را برد تا راهی مرحله دوم شود. وی در دور دوم با گئورگی بوچور از رومانی دیدار کرد و در نهایت با نتیجه ۷ بر صفر حریف خود را شکست داد و به دور سوم پیکارهای جهانی رسید.
دارنده مدال طلای آسیا در دور سوم به مصاف ساوا از مولداوی رفت و در نهایت با نتیجه ۱۴ بر ۱۱ برابر این حریف به پیروزی رسید. محمدی در تایم اول ۹ بر ۲ عقب بود. وی در مرحله نیمه نهایی با کایا از ترکیه روبه رو شد، کایا موفق پیش از این مسلم اف آذری را در کمتر از ۲ دقیقه ۱۰ بر صفر شکست داده بود. در این کشتی محمدی برابر کایا با نتیجه ۱۷ بر ۱۰(ضربه فنی) به پیروزی رسید تا دومین فینالیست تیم ایران در روز دوم باشد.

محمدی در فینال مسابقات به مصاف رومانوف از روسیه رفت و در پایان او نیز مانند اسماعیل پور و قاسمی باخت. وی ئدر حالی که ۷ بر صفر عقب بود با ضربه فنی شکست خورد.

تیم ایران در مسابقات قهرمانی جهان پیش از این ۲ مدال نقره توسط مسعود اسماعیل پور و کمیل قاسمی و ۲ برنز توسط حسن رحیمی و محمدحسین محمدیان بدست آورد.